به گزارش افکارنیوز، ‌ اسماعیل دوستی در یکصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر تهران به انتشار اخبار مربوط به مشاجره لفظی بین وی و الهه راستگو در جلسات اخیر شورا از رسانه ملی اشاره کرد و اظهار داشت: روز یکشنبه گذشته بحثی بسیار عادی بین بنده و احدی از اعضای شورای شهر صورت گرفت که طبق روال گذشته بود و اتفاق خارق‌‌العاده‌ای نبود و من دوست نداشتم منعکس شود.

وی افزود: روابط عمومی شورای شهر اخبار مربوط به این موضوع را در سایت شورا منعکس کرد در حالی که تذکر هفته گذشته مختاباد را کافی دانستم اما داستان اتفاق بدی است چراکه روز گذشته این اخبار از شبکه خبر که در سراسر کشور پخش می‌شود، ‌ منعکس شد و درباره آن از مردم نظرخواهی شد.

وی تصریح کرد: بنده از آقای سرافراز خواهش دارم این خبر را ببیند و بگوید آیا انعکاس این خبر به نفع کشور بود یا خیر. چه لزومی داشت پخش شود. یک عده نمی‌خواهند شورا به سمت کارآمدی پیش برود.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران تصریح کرد: عملکرد شورای شهر در دوسال اخیر را طی یادداشتی تشریح کردم و گفتم در تعامل با شورای شهر ویترین خوبی ارائه داده شده اما عده ای می‌خواهند بگویند این شورا به سمت سیاسی شدن می‌رود.

وی ادامه داد: اعضای شورای شهر ۳۱ برادر هستند که در کنار یکدیگر کار می‌کنند، بالاخره افراد نظراتی دارند، نه بنا دارند به اسلام و نه به کس دیگری ظلم کنند. من سرباز این نظام بودم و خواهم بود اما نکته ای درباره صدا و سیما بگویم البته صدا اخبار شورای شهر را به خوبی منعکس می‌کند اما سیما اینطور نیست.

دوستی خاطرنشان کرد: ما ۱۴ اصلاح‌طلب هستیم اما ما را در برنامه کودک هم دعوت نمی‌کنند و به برنامه خندوانه و هندوانه دعوت می‌کنند. اگر صدای ما را نمی‌شنوید حداقل تضعیفمان نکنید.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و ۵ + یک گفت: این گروه مورد اعتماد رهبری هستند و آقایان ظریف، ‌ صالحی و عراقچی بیشتر اصولگرا هستند. چندی پیش دیدم در شبکه خبر کارشناسی آمده بود که به گونه‌آی صحبت می‌کرد که گویی این گروه با اوباما بسته است.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران افزود: آن زمان که امام آمد این فرد اصلا به دنیا نیامده بود و زمان جنگ حداقل ۱۰ ساله بود. همه دلواپس هستند اما شما می‌توانید اتاق فکری ایجاد و آنها را تقویت کنید. بنده خواهش دارم یک روز از آقای سرافراز دعوت کنید تا در شورای شهر حضور یابد.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در ادامه اظهارات دوستی، ‌ گفت: خواهش بنده این است که به این بحث‌ها دامن نزنید. به اعتقاد بنده با تحقیر کردن یکدیگر به جایی نمی‌رسیم. من ناتوان و ضعیف ولی ما مثل یک خانواده‌ هستیم. در دوره گذشته از اینکه شورای شهر با افکار مختلف به خوبی اداره شد تشکر کردند.

به گفته چمران، احترام همه ما دست خود ماست. همه باید این موارد را رعایت کنیم و امیدوارم همه همینطور باشند.