به گزارش افکارنیوز، در آستانه روز نکبت سالروز تاسیس رژیم جعلی اسرائیل ظهر امروز تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در صحن این دانشگاه برگزار شد.

در این تجمع که با حضور دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، شرکت‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی چون " اسرائیل غده سرطانیست و باید از صحنه روزگار محو شود "، " اگر غلطی از سردمداران رژیم صهیونیستی سر بزند، جمهوری اسلامی «تل‌آویو» و «حیفا» را با خاک یکسان خواهد کرد "، " ملّت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیست‌هاست "، " امنیت اسرائیل تامین نخواهد شد، چه مذاکرات بشود چه نشود " و شعار‌های از جمله مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

گودرزی رئیس دانشکده معارف اسلامی و مدیریت دانشگاه امام صادق(ع) در این تجمع با اشاره به سالروز تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی برگزاری این تجمع دانشجویی را در راستای تاکید بر مسئله اصلی جهان اسلام یعنی غده سرطانی اسرائیل اعلام کرد.

در پایان مراسم دانشجویان طی بیانیه‌ای جنایات رژیم سفاک اسرائیل را محکوم کردند و پرچم آن را به آتش کشیدند.

در بیانیه پایانی این مراسم آمده است: مراسم خواهد آمد:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنْکَبُوتِ لَوْ کانُوا یَعْلَمُون(سوره ی مبارکه عنکبوت آیه ۴۱)

این تکلیف همهی مسلمانان است که قدس را آزاد کنند و شر این جرثومهی فساد را از سر بلاد اسلامی قطع کنند.

(صحیفه امام / ج ۵ / ص۱۸۶)

قرآن برای همیشه تاریخ راه مبارزه با دشمنان اصلی اهل ایمان را ترسیم نموده و مسلمین را از عنود ترین مخالفان خود بر حزر داشته است که لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَداوَهً لِلَّذینَ آمَنُوا الْیَهُودَ وَ الَّذینَ أَشْرَکُوا(سوره ی مبارکه مائده آیه ۸۲)

شصت و هفت سال از پدید آمدن رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی به خواست استعمارگران جهانی به خصوص انگلیس روباه صفت گذشت. رژیم زالو صفتی که از همان ابتدا با هدف تأمین مقاصد استکبار جهانی و ایجاد اختلاف بین مسلمین پدید آمد و در راه تحقق این نیت شوم به هر وسیله‌ای متوسل شد. رژیمی که مسیر نامبارک خود را ابتدا با فریب و نیرنگ آغاز کرد و سپس رنگ عوض نموده و با سبعیت و سنگدلی از هیچ خشونت و قساوتی در حق اعراب فروگذار نکرد. کشتار وسیع مردم غیرنظامی، ویران کردن خانه‌های بی دفاع، آواره کردن مردم از خانه هایشان، ساخت شهرک های صهیونیست نشین در سرزمین‌های اشغالی، سوراخ کردن سینه‌ کودکان شیرخوار، بمباران دبستان و مسجد، بستن راه غذا و دارو و سوخت و بسی جنایات دیگر نشان دهنده همان خوی وحشی گری ایست که حوادثی مانند جنایت صبرا و شتیلا را رقم زد.

این وحشیگری مداوم صهیونیست‌ها در حالی است که پیوسته در شبکه‌های گسترده رسانه‌ای تحت سیطره یشان به دروغ خود را مظلوم جلوه می‌دهند و مردم بی پناهی که برای بازپس گرفتن خانه و کاشانه خود تلاش می کنند را وحشی و خشن معرفی می‌نمایند. آری این دروغ گویان روسیاه تاریخ، اینگونه افکار عمومی دنیا را ملعبه دستان ناپاک خود قرار می‌دهند. در همین راستا بود و هست که اگر خراشی بر دستان نجس صهیونیستی بیفتند، فردای آن روز غوغایی در رسانه‌های خود به راه می‌اندازند اما انگار خبر کشته شدن مظلومانه ده‌ها فلسطینی در روز به گوش هیچ یک از این رسانه‌ها نمی‌رسد.

اما با طلوع خورشید انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ پرتو‌های اسلام ناب محمدی به همه جای دنیا و به صورت ویژه به سرزمین‌های اشغالی رسید. آری همین اسلام ناب، آیین جهاد و مبارزه با استکبار و البته رحم به ضعفا بود که خون تازه‌ای را در رگ های فلسطینیان دمید و از آن پس گروه‌های مختلف مقاومت در برابر اسرائیل پدید آمد. امام سفر کرده ما چه خوب در آخرین سال عمر خویش این حقیقت را بیان کرده است.

«فلسطینى، راه گم کرده خود را از راه برائت ما یافت و دیدیم که در این مبارزه چطور حصارهاى آهنین فروریخت، و چگونه خون بر شمشیر و ایمان بر کفر و فریاد بر گلوله پیروز شد؛ و چطور خواب بنى اسرائیل در تصرف از نیل تا فرات آشفته گشت، و دوباره کوکب درّیه فلسطین از شجره مبارکه «لاشَرقیه ولاغربیه» ما برافروخت.»(صحیفه امام، ج ۲۱)

ملت مبارز فلسطین امروز باید بیش از هر دوره دیگری شعار ایستادگی در برابر صهیونیست‌ها را سرلوحه تمامی اقدامات خود قرار داده و بداند هر گونه عقب‌نشینی در برابر این سگ نجس حار منطقه، نتیجه‌ای جز جری تر شدن آن را به همراه ندارد. این در حالی است که خانه عنکوبتی رژیم غاصب صهیونسیتی امروز سست‌تر از هر دوره‌ای دیگری بوده و این رژیم منحوس در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و توانی برای آسیب رساندن به مردم مظلوم فلسطین را ندارد که به فرموده قرآن کریم «لن یضرّوکم الّا اذی»(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۱۱)

ملت شریف ایران نیز از ابتدا طلایه دار مبارزه با صهیونیسم جهانی و حامی تمام مبارزین علیه ظلم و استکبار بوده و به لطف خدا در این راه الهی ثابت قدم خواهد ماند. هر چند به تبع این ایستادگی، دشمنی مستکبرین و طرفداران آنها علیه این ملت روز به روز بیشتر می‌شود و فشار های گوناگونی به انقلاب اسلامی وارد می آورند؛ لکن این دشمنان خونین باید از تاریخ ایستادگی این ملت بیاموزند که به فرموده امام خامنه‌ای: «ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها است.»

ما دانشجویان همیشه بیدار و انقلابی در این روز نکبت اعلام می‌داریم که ملت ایران همچون گذشته، اصلی‌ترین دشمن خود را رژیم غاصب صهیونیستی می‌داند و فتنه‌سازی‌های مختلف دشمنان در منطقه از جمله به راه انداختن جریانات تکفیری و جنایات عمله‌های پیرشان همچون آل سعود ملعون در کشور مظلوم یمن، نمی‌تواند این ملت آگاه را از خونخوار‌ترین دشمن خود غافل نماید. آری‌، قلب عاشقان مبارزه با اسرائیل تنها زمانی آرام خواهد گرفت که اثری از این رژیم حرام زاده باقی نماند و برای تحقق چنین هدفی به فضل الهی اسرائیل روز به روز ناامن تر خواهد شد.

باید همه بپا خیزیم و اسرائیل را نابود کنیم، و ملت قهرمان فلسطین را جایگزین آن گردانیم‏.

(صحیفه امام جلد۱۲ ص۱۴۸)

تبهکاران غاصب فلسطین بدانند که قدرت‌نمائى‌هاى احمقانه‌ آنان بزرگ‌ترین شاهد ضعف و شکست آنها است و رژیم غاصب و دولت مجعول صهیونیستى محکوم به فنا است. فلسطین متعلق به ملت فلسطین است و هر لجاجتى در برابر این حق مسلم، سرنوشتى جز ناکامى و شکست ندارد. «لیحق الحق و یبطل الباطل و لوکره المجرمون»(امام خامنه‌ای ۳/۱ / ۱۳۸۳)