به گزارش افکارنیوز، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جشن دو سالگی «دکتر سلام» که عصر امروز در تالار وزارت کشور برگزار شد به سخنان مشاور ارشد رئیس جمهوری مبنی بر اینکه نمایندگان حالا دیگر درگیر انتخابات هستند و کاری به استیضاح ندارند واکنش نشان کرد.

وی گفت: نمایندگان مجلس به وظایف خود هم در عرصه انتخابات و هم در مورد مجلس به خوبی عمل خواهند کرد.

حداد عادل در پاسخ به این پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آقای ترکان گفته‌ است نمایندگان اگر وزرا را استیضاح کنند هم مهم نیست نظر شما چیست، گفت:نمایندگان به وظایف خود عمل می‌کنند و اگر جایی لازم ببیند استیضاح هم خواهند کرد، اگر تشخیص ندادند استیضاح هم نمی‌کنند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در پاسخ به پرسش دیگری بر این اساس که استیضاح علی جنتی(وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) به کجا رسید، گفت: این استیضاح از سوی هیات رئیسه اعلام وصول نشده است و هنوز استیضاحی در صحن شکل نگرفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که هیات آمریکایی برای بازدید از مراکز نظامی اصرار دارد اما جمهوری اسلامی این موضوع را نمی‌پذیرد، پس تکلیف مذاکرات چیست، خاطرنشان کرد: اگر این توافق امضا نشود آسمان به زمین نمی‌آید و ما زندگی خودمان را خواهیم کرد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: در این سالی که به قول خودشان سخت‌ترین تحریم‌ها را نیز کرده‌ بودند ملتی ایران به زندگی عادی خود ادامه داد شاید یک مقدار هم برایمان سخت شد اما ما انقلاب کردیم و اولین هدف ما نیز استقلال بوده است بنابراین این ملت نسبت به استقلال بیشتر از هر چیز دیگر حساسیت دارد و به هیچ کس اجازه نمی‌دهد به این استقلال خدشه وارد کند.

انتهای پیام/