به گزارش افکارنیوز، محسن کوهکن رئیس ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: پیش از این ستاد انتخاباتی جبهه پیروان به‌ریاست بنده تشکیل شد و بنده، اسدالله بادامچیان، احمد کریمی اصفهانی و محمد ناظمی اردکانی به عنوان اعضای ستاد انتخابات جبهه پیروان انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در آخرین جلسه شورای مرکزی جبهه پیروان، برخی اعضا و کمیته‌های زیرمجموعه به ستاد انتخابات جبهه افزوده شدند و براین اساس آقای محمد نبی حبیبی به عنوان رئیس کمیته استان‌های جبهه به ستاد انتخابات جبهه اضافه شدند.

رئیس ستاد انتخابات جبهه پیروان افزود: در ستاد انتخابات نگاه خاصی به فعالیت خواهران وجود دارد و قرار شده است خواهران عضو جبهه شورایی را تشکیل دهند و رئیس یا قائم مقام ستاد انتخابات به عنوان عضو ثابت در شورای خواهران شرکت کنند تا فعالیت خواهران در امر انتخابات هم عرض فعالیت برادران و به عنوان یک واحد زیرمجموعه صورت گیرد.

کوهکن یادآور شد: احتمال دارد واحدی به نام واحد اقشار در هفته آینده به عنوان زیرمجموعه ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری تشکیل شود.

وی با بیان اینکه ستاد انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری جلسات خود را آغاز کرده است، گفت: از زمان تشکیل این ستاد هر هفته یک جلسه برگزار می‌کردیم و انشاءالله با اضافه شدن این ۲ نفر جلسات ستاد منضبط تر برگزار خواهد شد.

سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز گفت: کمیته تبلیغات و روابط عمومی، سیاسی، خواهران و استا‌ن‌ها به ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری افزوده شده‌اند.