به گزارش افکارنیوز، کوهکن " محسن کوهکن " نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با اشاره به نوع رویکرد انتخاباتی اصولگرایان نسبت به " محمود احمدی‌نژاد "، اظهار داشت: سلایق مختلف اصولگرایی در فرآیند پیش‌بینی‌شده برای انتخابات مجلس، جایی را برای حضور احمدی‌نژاد پیش‌بینی نکرده‌ و نخواهد کرد.


وی با بیان اینکه عده‌ای علاقه دارند اقدامات احمدی‌نژاد را به پای اصولگرایی بریزند، تصریح کرد: این درحالی است که احمدی‌نژاد و اطرافیان وی به خصوص مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور در دولت دهم بارها و بارها از اصولگرایی تبری کرده‌اند.


کوهکن پیرامون اظهارات اخیر احمدی‌نژاد که گفته بود " درباره دولت من دروغ‌سازی می‌کنند "، گفت: اختلاس، کلاه‌برداری و سوءاستفاده از سوی هر فرد و دولتی محکوم است و باید اجازه داد که دستگاه قضایی با هرگونه رانت‌خواری در مسیر قانونی برخورد کند.


وی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود در طول ۸ سال دولت احمدی‌نژاد کاری جز خیانت و سوءاستفاده انجام نگرفته است، صحیح و اخلاقی نیست. اگر خارج از دایره انصاف و اعتدال از کسانی که امروز در قدرت حضور ندارند انتقاد کنیم، این اقدام منجر به مظلومیت آن‌ها خواهد شد و با این کار به آن‌ها خدمت کرده‌ایم.


کوهکن در پاسخ به این سؤال که آیا احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس برنامه‌ای خواهد داشت، گفت: از برخی اعضای دولت سابق شنیدم که احمدی‌نژاد قصدی برای ورود به انتخابات ندارد. جمعی از وزرای احمدی‌نژاد، به صورت مستقل از وی و در قالب جبهه‌ای به نام " یکتا " در حال فعالیت غیرانتخاباتی هستند.


نایب‌رئیس جبهه پیروان خاطرنشان کرد: اطلاع داریم که حلقه نزدیک به احمدی‌نژاد، با ارتباطات خود در پی فعالیت‌های انتخاباتی هستند.


انتهای پیام /