گروه سیاسی

- حمید رسایی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در ماه مبارک رمضان به اروپا رفت و خبرافکارنیوزمبنی بر اینکه برخی نمایندگان تعطیلات تابستانی را به اروپا می روند، تائید شد.

به گزارش افکارنیوز، با آغاز تعطیلات نیمه اول تابستانی مجلس شورای اسلامی از روز چهارشنبه سوم تیر امسال، خبری تحت عنوان «نمایندگان تعطیلات مجلس به کجا رفتند؟» در روز یکشنبه هفتم تیر منتشر کرد.

در این خبر تاکید شده بود که بر اساس شنیده های خبرنگار ما از راهروهای مجلس، تعدادی از نمایندگان در ایام تعیطلات به خارج از کشور می روند.

انتشار این خبر، واکنش های مختلفی را در پی داشت و برخی از نمایندگان در مصاحبه با افکار نیوز اعلام کردند که تعطیلات را صرفا در حوزه های انتخابیه بوده و به خارج از کشور نمی رود.

در همین راستا در روز چهارشنبه ۱۰ تیر امسال گزارشی تحت عنوان «نماینده هایی که در تعطیلات سفر خارجی نمی روند» در خروجی این سایت قرار گرفت.

از طرف دیگر سید شریف حسینی نماینده اهواز و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۱۴ تیر در گفتگو با خبرنگار ما تاکید کرد که "نماینده ها ماموریت خارجی رفته اند نه مسافرت"

وی با بیان اینکه در حال حاضر برخی از نمایندگان با توجه به شرایط منطقه در ماموریت خارج از کشور هستند و با مجوز و ماموریت از طرف هیئت رئیسه مجلس در عراق و سوریه در ماموریت هستند، تاکید کرد: نمایندگان در ایام ماه مبارک رمضان هیچ وقت به سفر تفریحی خارج از کشور چه اروپا و چه غیر اروپا نمی روند.

به رغم اطلاع خبرنگار ما که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده برخی از نمایندگان تصمیم داشتند تا در ماه مبارک رمضان سفری به اروپا داشته باشند، اما افکار نیوز تصمیم نداشت آنرا رسانه ای کند.

ولی امروز دوشنبه اعلام شد که «حمید رسایی باز هم برای تبلیغ اسلام به اروپا رفت. این بار هلسینکی فنلاند».

حمید رسایی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در ماه مبارک رمضان به اروپا رفت و خبر افکار نیوز مبنی بر اینکه برخی نمایندگان تعطیلات تابستانی را به اروپا می روند، تائید شد.