به گزارش افکارنیوز، رئیس یکی از احزاب رژیم صهیونیستی و وزیر سابق دارایی این رژیم بر لزوم استعفای نتانیاهو در صورت حصول توافق هسته‌ای نهایی ایران تاکید کرد.

در حالی که انتقادات صهیونیستها و به ویژه نخست‌وزیر این رژیم از مذاکرات هسته‎‌ای ایران ادامه دارد، وزیر سابق دارایی تل‌آویو گفت که در صورت حصول توافق نهایی بین تهران و گروه ۵ + ۱، نتانیاهو باید استعفا بدهد.

به گزارش «تایمز اسرائیل» رئیس حزب یش عاتید و وزیر سابق دارایی رژیم صهیونیستی گفت: «برای سه دور از مبارزات انتخاباتی، نتانیاهو متعهد شده که مانع حصول توافق بد با ایران خواهد شد و او به شهروندان اسرائیل گفت که من تنها کسی هستم که میتواند مانع توافق با ایران شود اما به خاطر او بوده که از این توافق بد جلوگیری نشده است».

«یئیر لاپید» امروز دوشنبه ادعا کرد: «این توافقی است که در آن بازرسان اجازه ندارند ببینند آیا ایران محرمانه در حال تولید سلاحهای هسته‌ای است یا نه و این توافق تنها سانتریفیوژها را فریز(محدود) می‌کند. تنها ۲۴ ساعت زمان لازم است تا کار با سانتریفیوژها ازسرگرفته شود و این توافق رسما ایران را یک کشور در آستانه هسته‌ای شدن تبدیل می‌کند».

وزیر سابق دارایی رژیم صهیونیستی در ادامه انتقاد از کابینه نتانیاهو افزود: «وقتی آنها در وین می‌نشینند، ‌هیچ مقام ارشد اسرائیلی حضور ندارد. وقتی آنها به کنگره و دولت آمریکا رجوع می‌کنند، حتی یک فرد هم نیست که مایل به شنیدن یک کلمه از آنچه نتانیاهو در حال گفتن است، نیست».

انتهای پیام/م