به گزارشافکارخبر،شبکه المیادین از تجمع یهودیان موافق و مخالف توافق هسته ای ایران در نیوریوک خبر داد. " نزار عبود " - - خبرنگار این شبکه - - گزارش داد با بلند شدن هر صدایی در حمایت از توافق هسته ای ایران، نگرانی لابی های صهیونیست افزایش می یابد.

لابی های صهیونیست در تازه ترین اقدام، طرفداران خود را در برابر منزل سناتور " کرستن جیلیبرند " در نیویورک گردهم آوردند تا او را تحت فشار گذاشته و به جبهه مخالفان توافق هسته ای ایران سوق دهند. آنها ایران را بزرگترین دشمن رژیم صهیونیستی دانسته و با تکرار ادعاهای واهی خود، خواهان سرنگونی این کشور به هر وسیله ای شدند.

" مایکل لدین " - - مورخ آمریکایی – نیز در این تظاهرات حضور داشت. وی که از مخالفان توافق هسته ای ایران است با مطرح کردن ادعاهای واهی اظهار داشت: " با کمک مخالفان داخل ایران می توانیم بدون شلیک یک گلوله نظام ایران را سرنگون کنیم. "

این درحالیست که در جایی دیگر، یهودیان مخالف صهیونیسم تجمع کرده بودند. آنها حمایت خود را از اوباما و توافق هسته ای ایران اعلام کرده و ابراز امیدواری کردند این توافق، آغاز راهی برای نابودی مسالمت آمیز رژیم صهیونیستی است.

حامیان رژیم صهیونیستی، این تجمع را برنتافتند و با دشنام به استقبال آن رفتند. با وجود اینکه این افراد به تجمع آرام موافقان هسته ای ایران یورش بردند، پلیس با آنها به آرامی برخورد کرد و فردی از آنها را بازداشت نکرد.