به گزارشافکارخبر،در حاشیه جلسه مسئولین فضای مجازی نواحی تهران در بوستان ولایت سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: تمام مستضعفین جهان نگاه و امیدشان به ایران است و ایجاد امنیت پایدار داخلی در ایران تاثیرات به سزایی در نهضت های مقاومت خارجی دارد.

فرمانده سپاه تهران با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال بیان کرد: ایران در منطقه ی غرب آسیا امنیت بی نظیری دارد و به نمایش گذاشتن قدرت بازدارندگی به معنی آن است که دشمنان ما بدانند ما هرگز در مقابل آرمانهای امام راحل سست نشده ایم.

سردار کاظمینی با تاکید بر این که پایه انقلاب اسلامی مردم است تصریح کرد: علت اصلی پیروزی در عرصه دفاع مقدس قدرت دفاعی مردم و بسیج بودند و قدرت بازدارندگی بسیج در مقابل دشمنان را نباید نادیده گرفت.

وی در ادامه افزود: بسیجیان بدانند در تمامی عرصه های جنگ نرم، سخت و نیمه سخت همیشه باید آماده و گوش به فرمان ولی امر خود باشند.

فرمانده سپاه تهران گفت: گروه های ضد انقلاب مانند داعش و گروه های وهابی هرگز نمی توانند به نظام جمهوری اسلامی ورود پیدا کنند و ما با اشراف اطلاعاتی و تصرفی که در منطقه داریم اجازه نخواهیم داد کوچکترین غلطی بکنند.

سردار کاظمینی با اشاره به رزمایش اقتدار ثارالله تاکید کرد: در این رزمایش به دشمنان نظام جمهوری اسلامی نشان خواهیم داد اگر خطای استراتژیکی در منطقه مرتکب شوند با یک مشت آهنین نیروهای مردمی روبه رو خواهند شد که نابودی آنها را تسریع می کند.

وی تصریح کرد: بسیجیان همواره در عقب نشینی دشمنان نقش پر رنگی داشته اند و تا زمانی که مردم سالاری دینی همراه با ایمان و توجه به خدا داریم دشمنان بدانند پیروزی از آن ماست.

فرمانده سپاه تهران در پایان با اشاره به الگو برداری کشورهای همسایه مانند یمن، سوریه و عراق از تشکیل نهاد مردی بسیج بیان کرد: ایران همه ی توان خود را برای راهنمایی و حمایت از این الگو برداری کشورهای تحت ظلم انجام می دهد تا مسیر و روحیه ضد استکبراری را ادامه دهند.