در یکی از آخرین جلسات تجدید نظرطلبان که طیف های مختلفی از مجمع روحانیون، مشارکت و بنیاد باران حضور داشته اند موضوع سفر احمدی نژاد به لبنان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

به گزارش سرویس سیاسی " افکار "؛ یکی از افراد حاضر در این جلسه در گفتگو با مشرق گفت: در این جلسه موضوع کتاب " احمدی نجاد و الثوره العالمیه المقبله " مورد بحثقرار گرفت.

یکی از اعضای مجمع روحانیون در معرفی کتاب گفت: این کتاب توسط دکتر " شادی فقیه " نوشته شده و درسال ۲۰۰۶ توسط انتشارات دارالعلم منتشر شده است که با استقبال قابل توجهی در لبنان و دیگر کشورهای عربی مواجه گردید.
در این جلسه برخی حاضران با مقایسه کتاب شادی فقیه که ترجمه فارسی آن می شود " احمدی نژاد و انقلاب جهانی پیش رو " با کتاب دهه ظهور دکتر حسین سجادی، معتقد بودند آبشخور فکری هر دو نویسنده انجمن حجتیه است.
یکی از حاضران با اشاره به انتشار دوباره کتاب شادی فقیه در لبنان و استقبال از مباحثآن، افزود: در کتاب احمدی نژاد و انقلاب جهانی پیش رو از درگیری جریان حامی احمدی نژاد با گروه های فتنه گر سخن گفته شده است که به ادعای نویسنده بیش از ۲۰ هزار نفر از فتنه گران کشته می شوند.

یکی از اعضای مجمع روحانیون می گوید؛ تفسیرهایی که از روایات شعیب بن صالح شده است، نویسنده کتاب می خواهد احمدی نژاد را نماد شعیب بن صالح قرار دهد و جریان اصلاح طلبی و خاتمی را به عنوان دشمنان شعیب بن صالح معرفی کند که به هیچ وجه حاضر به تبعیت از سید خراسانی و شعیب بن صالح نمی شوند به گونه ای که حتی پس از ظهور حضرت مهدی(عج) هم رئیس و طرفداران این جریان حاضر به تبعیت از حضرت نشده و به جنگ با ایشان می پردازند.

پس از سخنان این عضو مجمع، حجت‌الاسلام سید محمد خاتمی در تصحیح سخنان این فرد خطاب به حاضران می گوید: بر اساس آنچه که نویسنده این کتاب به روایات عصر ظهور استناد کرده است پس از ظهور حضرت، خودم تسلیم آن حضرت می شوم اما اطرافیانم خیر!

/ ب.