به گزارشافکارخبر،" بنیامین نتانیاهو " نخست وزیر اسرائیل در مجمع عمومی سازمان ملل اظهاراتی ضد ایرانی را مطرح کرده که البته موارد مطرح شده اعتبار خود را در جهان از دست داده است.

**نتانیاهو: صلاح بدانم به ایران حمله می‌کنم

نتانیاهو در سازمان ملل متحد جمهوری اسلامی ایران را تهدید کرد که اجازه نخواهد داد به باشگاه هسته ای وارد شود و در ضمن به صورت ضمنی تهدید کرد هر زمان صلاح بدانم به ایران حمله خواهم کرد.
اسرائیل توانایی

**دیگر هیچکس اظهارات نتانیاهو را جدی نمی‌گیرد

اظهارات نتانیاهو به یک موضوع کلیشه‌ای تبدیل شده که دیگر هیچ کس این اظهارات را جدی نمی‌گیرد. او ایران را تهدید کرده که " اجازه نمی‌دهد به ایران به باشگاه هسته‌ای وارد شود " که در پاسخ باید جوابیه مقامات لشکری و کشوری را در یک سال اخیر یادآور شد.


ماجرای پاسخ خبرنگاری که از سرلشکر جعفری پرسیده بود اگر اسرائیل به شما حمله کند؛ شما چه می‌کنید؟ که پاسخ و تصویر این جواب فرمانده کل سپاه پاسداران در فضای رسانه‌ای و شبکه های اجتماعی منتشر شده است. در این تصویر سردار سرلشکر " محمد علی جعفری " فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخی پشیمان کننده را به اسرائیل وعده داده است.
اسرائیل توانایی


** اسرائیل از قدرت نظامی، تنها تهدیدات مشمئز کننده را آموخته است

علاوه بر این بارها مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده که پاسخ لانچرهای ایرانی به شرارت های اسرائیلی بسیار پشیمان کننده خواهد بود و در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌تواند ارکان سرزمین‌های اشغالی را به لرزه درآورد. اسرائیل از قدرت نظامی تنها تهدیدات مشمئز کننده را آموخته که توان عملیاتی کردن آن را ندارد.


آیا صهیونیستها فکر می‌کنند اگر به ایران حمله کنند؛ مسئولان نظامی کشورمان به نظاره می‌نشینند؟ حال آنکه سخت در اشتباهند و کوچکترین هجمه‌ای پاسخ سخت جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت. اگر یک نگاهی به توپولوژی سرزمین‌های اشغالی داشته باشیم جغرافیای نظامی شهرک‌های صهیونیست نشین و پایگاه‌های نظامی صهیونیست‌ها و زیرساخت‌های آن‌ها در تیررس موشک‌های ایرانی قرار دارد.


قطعا ایران نظاره گر نخواهد بود و هر حمله ای ولو محدود با پاسخ ایران مواجه خواهد بود که یقینا اسرائیل و شهرک نشینان سرزمین‌های اشغالی سخت متضرر خواهند شد. البته نکته‌ای که وجود دارد این است که مقامات اسرائیل سال هاست که بر طبل خالی جنگ می کوبند و تهدیدات آن‌ها پوچ و توخالی است.**حجت‌الاسلام والمسلمین " ذوالنور ": اگر اسرائیل غلطی بکند ظرف کمتر از ده دقیقه تل‌آویو را نابود می‌کنیم

حجت‌الاسلام و المسلمین " مجتبی ذوالنور " مشاور عالی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه؛ درباره اظهارات نتانیاهو مبنی بر حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران اظهار داشت: اگر رژیم صهیونیستی امروز اعتقاد داشته باشد که پیروز جنگ اوست، امروز را به فردا موکول نمی‌کند و اقدامی را انجام می‌دهد و البته توانایی چنین کاری را ندارد.


وی ادامه داد: آن‌ها هیچ وقت چنین غلطی را نمی‌کنند، چون ما هزینه ریسک‌پذیری را بالا بردیم و چندین سال است که می‌گویند اما اقدامی نمی‌کنند و این نشان می‌دهد که ما هزینه را افزایش دادیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین ذوالنور با اشاره به این که آن‌ها(صهیونیست‌ها) فقط ارعاب می‌کنند و نمی‌توانند اقدامی را انجام دهند، یادآور شد: اگر رژیم صهیونیستی بخت شوم خود را آزمایش کند و موشکی بزند قبل از این که گرد و خاک موشک در زمین ما باشد، این همزمان با روی لانچر رفتن و شلیک موشک‌های ما است که ظرف ۶،۷ دقیقه این موشک‌ها به قلب " تل‌آویو " می‌رسد و رژیم صهیونیستی را نابود کرده و فرموده امام خمینی(ره) تحقق خواهد یافت.


اسرائیل توانایی

وی با بیان این‌که صهیونیست‌ها ترسو و بزدل هستند و حتی نتوانستند از پس حماس بربیایند، اظهار داشت: قدرت حماس و حزب‌الله برابر قدرت تنها یکی از یگان‌های ما است؛ صهیونیست‌ها از پس مقاومت اسلامی برنیامدند و این سخنان را برای تقویت روحیه شهرک‌نشینانی مطرح می‌کنند که با مهاجرت معکوس خود باعثبه خطر افتادن حیات صهیونیست‌ها می‌شوند.
لازم به توضیح است که اسرائیل هر زمان احساس کند که با حمله هوایی می‌تواند به نتیجه برسد از راهبرد حمله هوایی استفاده خواهد کرد نظیر آنچه که در حمله به نیروگاه " اوسیراک "، مرکز تحقیقات " ریف دمشق "، حمله به قنیطره و … انجام داد و لذا توانمندی حمله به ایران را ندارد. یکی از مقامات اسرائیل به نتانیاهو صریحا گفته که " نتانیاهو " فقط لفاظی می‌کند و گاز نمی‌گیرد و این موضوع نشان دهنده این است که حرف و عمل صهیونیست‌ها با هم یکسان نیست.اسرائیل تواناییاسرائیل در حمله به ایران در صورتی که دست به چنین اقدامی بزند یک شکست خورده بزرگ خواهد بود که در آن نیروهای مسلح کشورمان پاسخی قاطع را به سردمداران جنگ طلب " تل آویو " خواهند داد که وعده آن بارها از سوی مسئولین ارشد نظامی ارتش و سپاه داده شده است.