به گزارش افکار خبر،فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در ادامه تدابیر و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا آماده هستیم تا پیام سخت، قاطع و کوبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به حکام نالایق سعودی نشان دهیم.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در مراسم تشییع پیکر سرهنگ حاج سعید جعفری که در حادثه دلخراش منا و در اثر بی کفایتی آل سعود به دیدار معبود شتافت، گفت: در کنار این پیکر مطهر با خداوند عهد می بندیم در ادامه تدابیر و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا، آماده هستیم تا پیام سخت، قاطع و کوبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به حکام نالایق سعودی نشان دهیم و اقتدار و عظمت سربازان این مرز و بوم را به رخ آنان بکشیم و نشان دهیم که ارتش ایران همواره در خدمت اسلام و مستضعفین است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دولت آل سعود نه تنها خادم الحرمین نیست بلکه بیشترین خیانت و جنایت را به مسلمین جهان می کند، دولتی است که دستش تا مرفق به خون مردم بی گناه یمن آلوده است و با حمایت های همه جانبه خود از جبهه النصره مردم بی گناه سوریه را از بین می برد همچنین با حمایت های بی شائبه از گرهک تروریستی داعش دستش به خون کودکان و زنان و مردم عراق آلوده است. این رژیم با بوجود آوردن طالبان کام مردم بی گناه مردم افغانستان را به مرگ می کشاند و تمام فعالیت های این رژیم در راستای خواسته های صهیونست ها و آمریکا می باشد. البته نشانه های زوال در سیستم نالایق آل سعود در حال مشاهده است و زمینه های فروپاشی این رژیم آماده می باشد.

سرتیپ پوردستان ضمن تسلیت درگذشت سرهنگ جعفری به ساحت مقدس بقیه الله الاعظم(عج) و فرمانده معظم کل قوا و خانواده آن مرحوم که از کارکنان شایسته و فداکار نیروی زمینی بود گفت: این عزیز، عرفات را به خوبی درک کرد و در کنار امام زمانش(عج) حاضر شد و قبل از ماه محرم با لبان تشنه همانند ابی عبدالله دعوت حق را لبیک گفت و به فیض ابدی رسید و به بهشتی که مخصوص بندگان صالح الهی است سفر کرد.

لازم به ذکر است پیکر پاک سرهنگ حاج سعید جعفری که ۲۶ سال سابقه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشت ، در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.