به گزارش افکار خبر، ‌ یازده نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی تذکری به وزیر دادگستری خواستار اطلاع رسانی دقیق و شفاف به افکار عمومی پیرامون پرونده جیسون رضائیان شدند.

این نمایندگان در خلاصه تذکر خود عنوان کردند «با توجه به محاکمه و صدور حکم یکی از نفوذی‌های دو تابعیتی به نام جیسون کاظم آدام رضائیان لازم است جهت اطلاع افکار عمومی اطلاعات مربوط به این جاسوس و نفوذی آمریکاییان و فیلم‌های اعترافات او را به اطلاع افکار عمومی برسانید».

این یازده نماینده در شرح تذکرشان تصریح کردند «بیش از یک سال است که جاسوس حرفه‌ای و مسئول پایگاه اطلاعاتی آمریکایی‌ها در تهران دستگیر شده؛ جیسون رضائیان در مدت بازداشت مورد حمایت آمریکایی‌ها قرار گرفته و مکرراً آنها از تیم مذاکره کننده ما خواسته‌اند که ایران او را آزاد کند چون او یک خبرنگار بوده است.

اطلاعات وسیعی که در کمیسیون امنیت ملی از این جاسوس حرفه‌ای در اختیار اعضای کمیسیون قرار گرفت باعثنگرانی از خطر نفوذی‌ها برای انقلاب اسلامی و استقلال کشور بود و از طرفی باعثاطمینان خاطر از هوشیاری و بیداری دستگاه‌ها و سازمان‌ها اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران بود و لازم و ضروری است دستگاه‌های مقتدر قضایی اطلاع رسانی جامعی بخصوص با پخش فیلم‌های اعترافات این شبکه گسترده جاسوسی به ملت ایران داشته باشند.»

اسماعیل کوثری

محمدرضا محسنی ثانی

سیدمحمود نبویان

علی اصغر زارعی

حبیب آقاجری

حسینعلی حاجی دلیگانی

ابوالقاسم جراره

سید حسین ذوالانوار

محمد اسماعیلی

منظری توکلی