به گزارشافکارخبر،حجت‌الاسلام حسن روحانی دقایقی قبل در بدو ورود به فرودگاه دشت‌ناز مازندران در پاسخ به سئوال خبرنگار صدا و سیمای شبکه تبرستان اظهار کرد: بسیار خوشحالم که خداوند توفیق داد تا امروز در خدمت مردم دلاور مازندران باشیم.

وی افزود: مدت‌ها بود که آرزو داشتم خدمت مردم برسم و از نزدیک مطالبات، سخنان و نظرات آنها را بشنوم؛ مردمی که همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده، مرزدار کشور بوده و نقش بسیار مهمی در همه تحولات در انقلاب و دفاع مقدس داشته‌اند و این منطقه، سرزمین عالمان است.

رئیس جمهور دولت تدبیر و امید با بیان اینکه امیدواریم در این سفر طرح‌هایی که در هیئت وزیران به تصویب رسیده را به عرض مردم برسانیم، ادامه داد: امیدواریم آنچه مردم می‌شنوند، قضاوت آنها را در این زمینه در پی داشته باشد و مازندران در سال‌جاری شاهد به ثمر رسیدن طرح‌های خوبی باشد.

وی در پایان گفت: امیدواریم طرح‌های مصوب موجب اشتغالزایی برای مردم بوده و این سفر توام با خیر و برکت برای مردم عزیز استان و این خطه باشد.

بنا به گفته طاهره قیومی مسئول اطلاعرسانی نهاد ریاست جمهوری، قرار بود خبرنگاران دیگر رسانهها نیز در فرودگاه حضور یابند که ظاهرا این کار انجام نشده و فقط عکاسان خبری اجازه ورود و تردد در فرودگاه را در حین سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت در سفر یک روزه به مازندران پیدا کردند.