به گزارش افکارخبر، عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

عزاداری در مقابل لانه جاسوسی!

شهید مهدی رجب بیگی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره)، مسئول تریبون مردمی لانه بود. در ایام عزاداری محرم، بسیار خوش درخشید و نوحه سرائی های انقلابی او ماندگار شد. او در ۵ مهر ۱۳۶۰ به دست تروریست های آمریکایی سازمان منافقین به شهادت رسید.

دانلود

***پی نوشت ***

چهارصد دانشجوی انقلابی با اشغال لانه جاسوسی آمریکا، به چند دهه جاسوسی مستقیم آنان از محل سفارت پایان دادند و در تاریخ کشور ماندگار شدند.

آنان که با تصور یک حرکت اعتراضی چند روزه وارد صحنه شدند، نمی دانستند که با حمایت گسترده ملی که در راس آن حضرت امام(ره) قرار داشت تا مدت های طولانی در محل سفارت خواهند ماند و انقلاب دوم را پشتیبانی می کنند.

این جوانان، انقلابی، ساده زیست، حزب اللهی و عاشق امام بودند و جز رضایت او به چیز دیگری نمی اندیشیدند. بسیار از آنان در جبهه های جنگ حضور پیدا کردند و دهها نفر از آنان به شهادت رسیدند. آنان امروز هم در مقام کارشناس و نخبه در گوشه و کنار میهن اسلامی مشغول خدمت هستند. توقعی از کسی ندارند و به گذشته خود افتخار می کنند.

در ویکی پدیا می خوانید که ضرغامی از جمله کسانی بود که پیشنهاد اشغال سفارت شوروی آن موقع را داد ! اصل و فرع خبر کذب و عاری از هرگونه حقیقت است. حتی به تصور من هم خطور نکرده است. همین نمونه برای وثاقت و اطمینان به این قبیل سرویس اطلاع رسانی کافی است.