به گزارشافکارخبر، حجت الاسلام سید محمود نبویان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به دیدار امروز اعضای شورای مرکزی تشکل متبوعش با آیت الله مصباح یزدی، اظهار داشت: این دیدار نیز طبق روال جلسات گذشته جبهه برگزار شد و پس از ارائه گزارش از برنامه و کارهای جبهه، آیت الله مصباح نیز چند نکته را تاکید کردند که دو نکته آن بسیار قابل اهمیت بود.

وی ادامه داد: آیت الله مصباح در سخنان خود به موضوع قدم برداشتن برای رضای خدا تاکید داشت و خطاب به ما گفت که زمانی در کارهای خود موفق هستید که برای رضای کار خدا و با اخلاص کارهای خود را انجام دهید و اگر کاری را در جهت منافع شخصی و حزبی انجام شود قطعاً در مسیر موفقیت قرار نمی‌گیرد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری افزود: وی ضمن ابراز تأسف از برخی‌ها که به خاطر منافع حزبی، شخصی و خانوادگی خود سوابق درخشان و ارزنده دوران انقلاب را نادیده گرفتند و در مقابل انقلاب و نعمت بزرگ ولی فقیه که انسان را در مسیر درست قرار می‌دهند، رقیب خود می‌داند.

نبویان خاطرنشان کرد: آیت الله مصباح همچنین در خصوص سعادت انسان نیز گفت که انسان باید راه درست، ایمان به خدا، اخلاص داشتن و تبعیت از مسیر انقلاب و ولی فقیه را سرلوحه امورات خود قرار دهند تا به مسیر سعادت و خوشبختی برسند.

وی در پایان گفت: آیت‌الله مصباح بر نعمت وجود ولایت‌فقیه تأکید داشت و گفت که باید قدر این نعمت را دانست و بعد از وجود ائمه کمتر نعمت این‌چنینی برای ما وجود داشته و تبعیت از امام و جانشین بر حق ایشان از ابعاد گوناگون دارای امتیازات بزرگی است.