در تصادفي خونين در ورودي شهر نايين اصفهان، نقص فني خودرو هوو باز هم حادثه آفريد.

به گزارش فارس، سرهنگ محمد علی یوسیلیانی فرمانده انتظامی شهرستان نایین دقایقی پیش در حاشیه تصادف خونین کامیون تریلر هوو در ورودی شهر نایین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این تصادف خودرو هوو پس از برخورد با تیرهای چراغ برق و شکستن آنها و همچنین قطع چند درخت متعدد با کناره جاده برخورد کرد و متوقف شد.

وی ادامه داد: علت حادثه در دست بررسی است ولی در کارشناسی اولیه نقص فنی در سیستم خودرو و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از دلایل این حادثه بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نایین با ابراز تاسف از بروز چنین حادثه‌ای خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه راننده به نام ح الف به همراه دیگر سرنشین خودرو در دم کشته شدند که بلافاصله پس از حضور نیروهای امدادی اجساد به سردخانه منتقل شدند.

وی افزود: این تریلر هوو به شماره پلاک انتظامی ۵۶۶ع۱۴ ایران ۸۶ از اصفهان به سمت بجنورد در حال حرکت و حامل قطعات بتونی پیش ساخته بود که ۵۰ متر قبل از میدان ورودی شهر با کناره جاده برخورد کرد و متوقف شد.

یوسیلیانی اضافه کرد: این تصادف می‌توانست در صورت برخورد خودرو با میدان ورودی شهر دارای تلفات و خسارات بیشتری باشد که البته با از جان گذشتگی راننده مذکور برای کنترل خودرو قبل از برخورد با میدان ورودی شهر این اتفاق رخ نداده است.

وی با اشاره به رخ دادن اتفاق‌های مشابه در این مسیر تاکید کرد: جاده از سمت گردنه ملا احمد به سمت نایین دارای سراشیبی است که رانندگان به آن توجه نمی‌کنند و نیازمند این است که رانندگان عزیز این مسیر را با دنده سنگین حرکت کرده تا در پایان مسیر دچار مشکل در کنترل وسیله نقلیه خود نشوند و در صورت بروز مشکلات اینچنینی از سه گذرگاه فرار ایجاد شده در مسیر قبل از ورود به شهر و فضای مسکونی شهر استفاده کنند.

" هوو " های چینی، سال هاست که در ایران قربانی می گیرند و گویا قرار نیست کسی جلودار این ارابه های مرگبار شود.