به گزارش افکارنیوز،

حمید رضا گودرزی اظهار داشت: شامگاه پنجشنبه و از طریق شهروندان وجود دو شی مشکوک در یکی از خیابان‌های اصلی اندیمشک به نیروی انتظامی شهرستان اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: پس از اطلاع نیروی انتظامی، در کمترین زمان ممکن نیروهای انتظامی و امنیتی شهرستان به محل وجود اشیا مشکوک اعزام و اقدامات ابتدایی را انجام دادند.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته سلامت و عدم وجود خطر در اشیا مذکور با سرعت عمل و دقت بخش انتظامی و امنیتی شهرستان احراز شده است.

وی گفت: این اشیا دو ساک دستی بوده‌اند که پس از بررسی‌های به عمل آمده و با مراجعه مالک این اشیا به وی تحویل داده شد.

گودرزی بیان کرد: متاسفانه پس از این حادثه اخبار متعددی در فضا‌ها و شبکه‌های مجازی مبنی بر کشف بمب و ناامنی در اندیمشک مخابره و منتشر شده که تمام این اخبار کذب بوده و شهرستان در امنیت کامل است.

وی افزود: تمامی اخبار و مطالب شهری از طریق مراجع و رسانه‌های رسمی اطلاع رسانی خواهد شد و  شهروندان قبل از نشر ‌و انعکاس مطالب از طریق مراجع صالح صحت و اصالت مطالب را احراز و پس از آن اقدام به انتشار آن مبادرت کنند.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: تمامی بخش‌های امنیتی و انتظامی شهرستان از آمادگی کامل برای تامین امنیت شهروندان مناطق مختلف شهری برخوردارند و با افرادی که قصد اختلال در امنیت روانی و اجتماعی جامعه را داشته باشند با جدیت برخورد می‌شود.