به گزارش افکارنیوز،

 او افزوده است: اگر انتخابات با سلامت برگزار شود و اکثریت مردم نیز مشارکت داشته باشند، مجلسی با اکثریت اصلاح‌طلبان تشکیل خواهد شد.

 

 

*افکار عمومی به روشنی سابقه این سخنان چهره‌های جریان خاص را در خاطر دارند.

آنجا که جریانی مرموز از سال 87 تا زمان برگزاری انتخابات دولت دهم در سال 88 و حتی در روز برگزاری انتخابات، اعلام می‌کرد که اگر انتخابات، سالم برگزار شود؛ ما پیروزیم!

حرف‌هایی یکدست و مرموز که معلوم بود قرار است فتنه‌ای بزرگ و پر از شراره برپا کند که البته کرد و شیرینی‌های مشارکت حداکثری مردم ایران را با تلخکامی شیطنت جریان خاص ممزوج کرد.

نظیر صحبت‌های معین را چندی قبل نیز، رسول منتجب‌نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی که بصورت توأمان کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی شده است نیز چندی قبل بر زبان آورد.

وی چند ماه قبل در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد اظهار کرده بود:

«نیروهای انتظامی باید به خوبی با عوامل تخریبی و گروه‌های فشار برخورد کنند تا فضا را برای احزاب و فعالان سیاسی تنگ نکنند و در مجموع همانطور که رهبری فرمودند از حق‌الناس حفاظت و حراست شود. در این صورت پیروز میدان اصلاح‌طلبان خواهند بود»!

اظهارات معین و منتجب‌نیا در حالی است که تحلیلگران معتقدند در صورت عملگری صحیح خواص، مردم و دستگاه‌های امنیتی، حادثه خاصی انتخابات آینده را تهدید نمی‌کند و ترمیدور 88 رخ نخواهد داد؛ بویژه اینکه احتمال بروز دوباره رخدادهای فتنه‌بار با بهانه‌های نخ‌نمایی مثل «تقلّب» نیز چندان جدی نیست.

اظهارات فوق در حالی از سوی جریان خاص در وارد آوردن شبهه به انتخابات در ایران وارد می‌شوند که تاکنون هیچ سندی مبنی بر وقوع تقلب تأثیرگذار در هیچیک از انتخابات‌های ایران ارائه نشده است.