به گزارش افکارنیوز،

الیاس نادران نماینده 3 دوره مجلس شورای اسلامی و نامرد دهمین دوره انتخابات مجلس طی پیامی به مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از حضور مردم در انتخابات تقدیر کرد.

در این پیام آمده است: حضور حماسی مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نشانه اعتماد بالای عمومی مردم به امانتداری نظام نسبت به آراء و صیانت از حق الناس می باشد.

این پیام می‌افزاید: از اینکه در سه دوره هفتم، هشتم و نهم به نمایندگی از شما و خدمتگزاری در خانه ملت مشغول بودم کمال امتنان را دارم و از اینکه در این دوره از رقابت ها برابر گزارش وزارت کشور موفق به اخذ آرای کافی نشدم، برای منتخبین مردم آرزوی توفیق در این سنگر خدمتگزاری را دارم.

در این پیام تصریح شده است: در تمام طول خدمتم بنا بوظیفه کوشیدم تا هیچگاه از وظیفه قانونی و شرعی خود تخطی ننمایم و عهد خود را با خداوند بزرگ و شما مردم شریف قربانی مصلحت اندیشی و روابط سیاسی و حزبی نکنم، والله اعلم.

نادران در این پیام تاکید کرد: از این پس نیز می کوشم بعنوان کوچکترین سرباز این مملکت در راه مبارزه با مفاسد اقتصادی در هر سطحی، بدون ملاحظات سیاسی از پای ننشینم و این پرچم را بر زمین نگذارم، چراکه حفظ نظام را تنها در سایه پاکدستی و سلامت مسئولان امکان پذیر می‌دانم.

در پایان این پیام آمده است: به امید روزی که مبارزه با مفاسد اقتصادی و کانون های قدرت و ثروت به مطالبه ای عمومی بدل گردد و همه آحاد مردم خود را موظف به پیگیری و ایستادگی در برابر آن بدانند .به دعای خیر شما عزیزان برای موفقیت و ثبات قدم در این راه سخت محتاجم.