رئیس دورهای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: همایش سراسری اصلاحطلبان با حضور اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همزمان با عید غدیر برگزار میشود.

علی محمد غریبانی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و عضو مرکزیت مجمع نیروهای خط امام در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به همایش آتی جبهه اصلاحات، اظهار داشت: این همایش در صورت اجازه وزارت کشور برای استفاده از سالن‌ این وزارت‌خانه، با حضور اعضای شورای هماهنگی و دیگر اصلاح‌طلبان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این همایش همزمان با عیدسعید غدیرخم برگزار می‌شود افزود: در این همایش درباره مسائل مختلف انجام خواهد شد.

غریبانی در پاسخ به این سؤال که برنامه جریان اصلاحات برای انتخابات آتی مجلس چیست، گفت: اصلاح‌‌طلبان فعلا به نتیجه قطعی برای نحوه ورود به انتخابات نرسیده‌اند.

عضو مرکزیت مجمع نیروهای خط امام در پاسخ به این سؤال که نظر شما درباره اظهارنظر برخی اصلاح طلبان برای تحریم انتخابات چیست؟ گفت: ما هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم و نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم چرا که تاکنون هیچ بحثی درباره نحوه ورود اصلاح طلبان به انتخابات صورت نگرفته است.

وی در ادامه در پاسخ به این سئوال که آیا احزاب منحله مشارکت و مجاهدین در همایش آتی اصلاح طلبان شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: هر کس عضو شورای هماهنگی باشد و در جرگه اطلاح‌طلبان تعریف شود در این همایش حضور خواهد داشت.

غریبانی همچنین گفت: ممکن است در همایش آتی اصلاحطلبان بحث انتخابات مجلس نیز مورد بحث قرار بگیرد.