عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، اتهام جریان انحرافی به رسانههای افشاکننده اختلاس ۳هزار میلیاردی را ناشی از وحشتزدگی این جریان است.

پرویز سروری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو فارس با اشاره به اقدام رسانه‌های منتسب به جریان انحرافی مبنی بر متهم کردن رسانه‌های اصولگرا به نگرانی از افشای اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی اظهار داشت: این اقدام رسانه‌های وابسته به جریان انحرافی را به پای دولت و شخص آقای رئیس جمهور نمی‌نویسیم چرا که حساب جریان انحرافی از دولت جداست.

* افشاگری " کیهان " و " فارس " درباره ۳هزار میلیاردی یک انقلاب بود

وی با بیان اینکه رسالت یک رسانه، افشاگری دربرابر مفاسد اقتصادی و دفاع از منافع ملی است، افزود: خبرگزاری فارس و روزنامه کیهان همراه با سایت مشرق در اقدامی انقلابی اقدام به افشاگری در باره اختلاس سه هزار میلیاردی کرده‌اند و اگر می‌خواستند از این موضوع نگران باشند هیچ گاه تن به این افشاگری نمی‌دادند.

* اتهام جریان انحرافی به رسانه‌‌های افشاکننده نشانه وحشت‌ این جریان است

سروری با بیان اینکه اقدام سایت‌های منتسب به جریان انحرافی فرار به جلو محسوب می‌شود، افزود: اقدام جریان انحرافی در متهم کردن رسانه‌های افشاکننده اختلاس سه هزار میلیاردی نشان داد جریان انحرافی از افشاگری‌های رسانه‌های اصولگرا وحشت زده شده است.

* جریان انحرافی به هشدارهای رسانه‌های اصولگرا مبنی بر عدم دخالت در سیستم بانکی بی‌توجه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رسانه‌های اصولگرا بارها و بارها از دخالت مستقیم جریان انحرافی در سیستم بانکی که یک منظومه مشخصی دارد انتقاد کرده بودند، گفت: جریان انحرافی دخالت در سیستم بانکی را بارها تجربه کرده و هشدارهای رسانه‌های اصولگرا ونمایندگان ملت را با بی‌توجهی پاسخ داده بود.

* جریان فرهنگی برای سرپوش‌گذاشتن بر مفاسد اقتصادی از فرهنگ استفاده ابزاری می‌کند

سروری با بیان اینکه جریان انحرافی باید پاسخگوی اختلاس سه هزار میلیاردی ‌باشد، تاکید کرد: جریان انحرافی می‌خواهد با استفاده ابزاری از فرهنگ و شکایت از چند مداح مشهور بر اختلاس سه هزار میلیاردی سرپوش بگذارد در حالی که دلسوزان انقلاب اسلامی هوشیارانه به این توطئه جریان انحرافی پاسخ خواهند داد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان انحرافی مباحثانحرافی را در حوزه فرهنگ برای سرگرم کردن رسانه‌های اصولگرا و نهادهای نظارتی مطرح می‌کنند تا این نهادها از مفاسد اقتصادی این جریان غافل شوند، گفت: گرچه انحرافات فرهنگی باید از سوی مسئولان وکارشناسان پاسخ داده شود، اما ملت ایران چنین اجازه‌ای را به جریان انحرافی نخواهد داد تا پشت انحرافات فرهنگی سنگر بگیرند.

وی در پایان از رسانههای اصولگرا خواست تا ضمن مقاومت در برابر توطئههای جریان انحرافی و افشاگری درخصوص اختلاس سه هزار میلیارد تومانی به مردم اطلاعرسانی کنند.