به گزارش افکارنیوز،

صادق خرازی شامگاه چهارشنبه با حضور در جمع طرفداران کاندیدای اصلاح طلب خرم آباد اظهار داشت: اگر امروز استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت ما چون ستاره ای در آسمان جهان می درخشد نتیجه تلاش و مجاهدت های مخلصانه مردم این سرزمین و جهاد شهیدان کشور بوده است.

وی با بیان اینکه اصلاحات در عمیق ترین لایه های مردم ایران جا دارد، افزود: اصلاحات زنده است چون انسانیت و شرف در حیات بشر امروز وجود دارد و اصلاح طلب واقعی کسی است که آرمان امام راحل، رهبر انقلاب و رئیس جمهورش را زنده نگه دارد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اضافه کرد: اصلاح طلب واقعی کسی است که در تلاش و تکاپوی خود پیشرفت و عظمت کشور را طلب کرده و با همه وجود خود استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به عنوان آرمان مشترک مردم نوید دهد و وجود خودش را در وجود مردم جستجو کند.

خرازی با اشاره به اینکه ما مجلسی می خواهیم که عصاره فضائل ملت بوده و منتخبان آن بتواند دغدغه های مردم ایران را درک کنند، بیان داشت: مردم بدانند که قهر با صندوق های رای قهر با پیشرفت کشور و آرمان های امام و شهداست و هر قهری نوید دشمن ما بوده لذا با رای خود می توانیم نسل های آینده را تضمین کنیم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به موقعیت کنونی جمهوری اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: اگر امروز مردم ایران در منطقه ناامن خاورمیانه در جزیره ای امن به سر می برند به برکت نظام و خون شهیدان است و نباید فراموش کرد شهیدی که در سوریه پاسدار حرمین است در راستای امنیت ایران به جولانگاه شهادت رفته است.

وی با بیان اینکه نقطه عطفی که امروز جمهوری اسلامی را از دیگر کشورها متمایز می کند شما مردم بوده که با رای خود امنیت را برای کشور به ارمغان آورده اید، افزود: امروز ایالات متحده آمریکا، اروپا و ... ناامن هستند همچنین شاهد ناامنی های بسیار در لندن، بروکسل و پاریس هستیم اما پاسداران امنیت کشور توانسته اند امنیت را به‌گونه ای فراهم کنند که آحاد مردم در کمال آسایش زندگی کنند.

سفیر سابق جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد بر لزوم وحدت مردم تاکید کرد و گفت: امروز ایران برای پیشرفت خود نیاز به وحدت دارد لذا باید در انتخابات افرادی انتخاب شوند که برای پیشرفت کشور نه برای پول خود و اطرافیانشان تلاش کنند.

خرازی تصریح کرد:  شعار مردم ما این است که می خواهند در جامعه جهانی زندگی کنند و در تحولات جهانی نقش داشته و در باب زندگی جمعی، آموزش ، مسایل تحقیقاتی و علوم مختلف همپای پیشرفت جهان گام بردارند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در مسیر تاریخ بالاترین کارنامه را دارد، عنوان کرد: تحریم شایسته ملت ایران و مردمی که برای استقلال، آزادی و مدنیت جمهوری اسلامی قیام کردند نیست و این مردم همانگونه که در هزاره دوم تاریخ متفکرانی چون ابن سینا، فارابی و ... به جهان عرضه کردند در آستانه هزاره سوم میلادی نیز می خواهند به جهان بگویند ما فرزندان پدرانی بودیم که به شما مدنیت دادند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: پیام گفتگوی تمدن ها و فرهنگ ها این بوده که بیایید در جهان امروز هم زیستی را به جای جنگ و ترور تجربه کنیم و صلح و دوستی را در بین طوایف پیاده کنیم.

خرازی با یادآوری این مطلب که مردم لرستان برای مبارزه با جهل و دروغ و فریب باید واقع بینانه انتخاب کنند، اضافه کرد: امیدواریم افراد منتخب در انتخابات با تعهد و ایمان راسخ به آینده کشور و سرزمین خود متعهد بوده و هنگامیکه به مجلس راه یافتند مردم را فراموش نکنند زیرا مشروعیت همه نمایندگان به رای مردم بوده و اگر فردی از مسئولان، مردم گریز باشد مردم او را به زباله دان تاریخ خواهند انداخت.