به گزارش افکارنیوز،

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پیروزی ارتش و نیروهای مردمی و ضد تروریست به همراه عشایر عراقی در نبرد علیه تروریست‌های تکفیری را که باعث آزادسازی شهر فلوجه شد به سلیم الجبوری رییس مجلس نمایندگان عراق تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

با سلام و تحیت

بسیار خوشوقت می‌باشم که پیروزی درخشان و شجاعانه ارتش و نیروهای مردمی و ضد تروریست به همراه عشایر عراقی در نبرد علیه تروریست‌های تکفیری که باعث آزادسازی شهر پر اهمیت فلوجه گردید را به جنابعالی دولت، نمایندگان پارلمان و ملت دوست و برادر عراق، به ویژه رزمندگان قدرتمند تبریک و شادباش عرض کنم.

این افتخار در نتیجه اتحاد و همبستگی دولت و تمامی گروه‌ها و جناح‌های سیاسی و مردمی کشور عراق و انسجام ملی با توکل بر خدا علیه نیروهای متخاصم تروریستی و افراطی حاصل گردید، که انشاءالله با ادامه همین روند و وحدت بوجود ‌آمده شاهد نابودی و شکست کامل دشمنان ملت عراق باشیم.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن اظهار خوشحالی و تبریک مجدد این پیروزی غرورانگیز به جنابعالی و سایر اعضای مجلس و آرزوی توفیق برای دولت و پارلمان کشور دوست و برادر امیدوارم در آینده شاهد استقرار امنیت و آسایش کامل در عراق یکپارچه و متحد باشیم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی