اگرشما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید در کنار ذخیره پول در بانک‌ها هزینه زمان را هم به حداقل رسانید، بانک مجازی پاسارگاد کار خود را آغاز کرده است.

بانکداری مجازی پاسارگاد نمونه تکامل یافته بانکداری الکترونیک است که در آن مشتریان و کاربران می‌توانند از طریق اینترنت از خدمات بانکى مانند افتتاح سپرده، درخواست صدور انواع کارت‌های بانکی، انتقال وجه، صدور انواع چک‌های بانکی و پرداخت اقساط تسهیلات استفاده نمایند.
احمد وادی‌دار، عضو هیات‌مدیره بانک پاسارگاد با یادآوری اینکه بهره‌مندی از بانکداری مدرن تفکر اصلی بانک پاسارگاد از آغاز فعالیتش بود، گفت: به دنبال اعلام آمادگی بانک مرکزی برای اعطای مجوز تاسیس بانک‌های مجازی، زیرساخت‌های آن دربانک پاسارگاد آماده و امروز آماده بهره‌برداری است.
او با اشاره به نقش حیاتی شرکت فناپ(فناوری اطلاعات پاسارگاد) در تهیه نرم‌افزار جامع بانکداری پاسارگاد و قابلیت این نرم‌افزار برای توسعه و اجرای طرح‌های نوین بانکی گفت: بهره‌مندی از خدمات بانک مجازی برای دو دسته از کاربران که مشتری بانک پاسارگاد هستند یا برای بار نخست می‌خواهند از خدمات آن استفاده کنند، امکان‌پذیراست.
وادی دار افزود: راه‌اندازی شعب، ارائه خدمات الکترونیکی و بانکداری مجازی در بانک پاسارگاد به موازات هم شکل گرفت و امروز بانک پاسارگاد در جایگاه چهارصد و سی و پنجمین درمیان ۱۰۰۰ بانک بزرگ دنیا ایستاده است.
وی با بیان اینکه بانک پاسارگاد اهداف بزرگ و خدمات نوینی را در دستور کار خود دارد، گفت: پذیره‌نویسی بانک پاسارگاد با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی دو هفته دیگر عملیاتی می‌شود و سرمایه ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریالی آن با سه برابر رشد به ۲۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال افزایش می‌یابد. وادی دار ارزش هر سهم بانک پاسارگاد در otc(فرابورس) را ۲۰۴ تومان اعلام کرد و گفت: برای سهامداران فعلی نیز به ازای هرسهم یک سهم جایزه تخصیص می‌یابد.
او حجم سپرده‌های بانک پاسارگاد را در پایان ۵ ماه اول امسال مبلغ ۱۳۱ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این رقم در مقایسه با حجم سپرده‌های پایان سال ۸۸ از رشد ۲۵درصدی برخوردار است.
وادی دار خاطرنشان کرد: سپرده‌گذاران بانک پاسارگاد پس از دریافت سود علی‌الحساب سپرده‌های سال مالی گذشته ۳ درصد سود قطعی نیز به میزان ۴۲۶ میلیارد ریال دریافت کردند.
او همچنین از ارائه خدمات ویژه بانکی به مشتریان خاص این بانک از ابتدای آبان‌ماه امسال خبر داد و گفت: ۵شعبه در تهران و یک شعبه در کرج آماده ارائه خدمات گروه مالی پاسارگاد شامل بانک، بیمه، کارگزاری، لیزینگ و… به مشتریان خاص پاسارگاد هستند.