به گزارش سرويس فضاي مجازي خبرگزاري فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خبرهاي رسيده از روشن شدن بخشهايي از ارتباط گروهك تروريستي منافقين و ضد انقلاب خارج نشين با زهرا رهنورد حكايت دارد.
۴ نفر از اعضای گروهی که به سرکردگی رهنورد نام مادران عزادار برخود نهاده اند، طی روزهای گذشته به علت ارتباط داشتن با اعضای گروهک تروریستی منافقین هنگام سفر به آلمان جهت تماس با این گروهک دستگیر شدند.
طبق اعترافات اولیه این افراد قصد داشتند در آلمان با رابط مهم منافقین ملاقات و دستورات لازم جهت ادامه فعالیت خود را دریافت کنند.
خبرهای رسیده حاکی است بعد از انتخابات سال گذشته ارتباط زهرا رهنورد و میرحسین موسوی با ضدانقلاب و کشورهای خارجی نمایان تر شده است و اطلاعات جدیدی از این ارتباط ها که نشان رسوایی بزرگ این زن و شوهر متوهم است بزودی منتشر خواهد شد.
منابع مطلع از انتشار اسناد جدید در آینده نزدیک در این باره خبر می دهند و درعین حال جزئیات برخی ارتباط گیری های عناصر مهم منافقین با زن و شوهر متوهم را فاش کردند.
به گزارش رسیده زهرا رهنورد قصد دارد بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده عازم خانه یک زن زندانی عامل فتنه شود و طبق برنامه ریزی از قبل طراحی شده قرار است در حین حضور در خانه این فتنه گر یک گروه از زنان با عنوان مادران عزادار که وابسته به رهنورد هم هستند به جمع این خانه بپیوندند.
گزارش رسیده حاکی است این مجموعه از زنان که توسط شخص زهرا رهنورد گردهم آمده اند بین ۲۵ تا ۳۵ نفر می باشند که وظیفه دارند در محافل به سوژه سازی بپردازند و قصد دارند در حین حضور رهنورد در خانه این فتنه گر زندانی یک جریان خبری به راه بیاندازند. جالب اینجاست که هیچکدام از این گردانندگان گروه فوق خود یا خانواده شان آسیب دیده فتنه سال گذشته نیستند.
در همین حال خبر می رسد گروههای مردمی از جمله خانواده های شهدای فتنه ۸۸ و شهدای اقدامات تروریستی منافقین مترصد حضور در صحنه حضور این گروه فتنه گر هستند.