گروه سیاسی- مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه آینده جلسه علنی دارد.

 

به گزارش افکارنیوز، کمیسیونهای تخصصی مجلس بعدازظهر این روزها جلسه دارند که وزرای تعاون، علوم، کشور، نیرو، صنایع، نفت و دادگستری در این جلسات حاضر می شوند.

2 وزیر در کمیسیون آموزش و تحقیقات

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر یکشنبه جهت ارائه گزارش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر می شود.

محمدهادی فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات بعدازظهر سه شنبه جهت پاسخ به هشت سوال 10 نماینده در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر می شود.

سید کاظم دلخوش، علی بختیار، مهرداد لاهوتی، قاسم احمدی لاشکی، محمدحسین فرهنگی، سید جواد ساداتی نژاد و نصراله پژمانفر هر کدام یک سوال از این وزیر دارند.

همچنین جلال محمودزاده به نمایندگی از 2 نماینده از این وزیر سوال دارند.

22 سوال از وزیر کشور در کمیسیونهای شوراها، اجتماعی و امنیت ملی مجلس

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعدازظهر یکشنبه به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور می رود تا به 13 سوال 11 نماینده پاسخ دهد.

حسینعلی حاجی، مصطفی کواکبیان، جلال محمودزاده، احمدعلی رضا بیگی، محمدرضا امیر حسنخانی، محمدجواد فتحی، مهرداد لاهوتی، احمدعلی پورمختار، عباس گودرزی هر کدام یک سوال و محمدرضا پور ابراهیمی و نادر قاضی پور هر کدام 2 سوال از این وزیر دارند.

 

این وزیر بعدازظهرسه شنبه به کمیسیون اجتماعی مجلس می رود تا پاسخگوی سوالات نادر قاضی پور، سید ناصر موسوی لارگانی و 2 سوال سید جواد ساداتی نژاد باشد.

همچنین وزیر کشور سپس به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می رود تا به سوالات محمدرضا پور ابراهیمی، هدایت اله خادمی، سید کاظم دلخوش، حسینعلی شهریاری و علیرضا سلیمی پاسخ دهد.

22 سوال از چیت چیان در کمیسیونهای انرژی و کشاورزی

حمید چیت چیان وزیر نیرو بعدازظهر یکشنبه در کمیسیون انرژی مجلس حاضر می شود تا به هفت سوال شش نماینده پاسخ دهد.

احمد امیرآبادی، فریدون احمدی، احمد مرادی، بهروز نعمتی، محمدرضا رضایی و شهباز حسن پور هر کدام یک سوال و احمد مرادی نیز 2 سوال از این وزیر دارند.

همچنین این وزیر بعدازظهر سه شنبه به کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی می رود تا 15 سوال 12 نماینده پاسخ دهد.

مصطفی ذوالقدر، مجید ناصری نژاد، جواد کریمی، حسینعلی شهریاری، قاسم احمدی لاشکی، حسین مقصودی، جهانبخش محبی نیا، محمد حسن نژاد، سید جواد ساداتی نژاد، علی محمد مرادی هر کدام یک سوال و حسینعلی حاجی 2 سوال و جلال محمود زاده نیز سه سوال از این وزیر دارند.

نعمت زاده در کمیسیون صنایع و معادن

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می شود تا ضمن ارائه گزارش در خصوص وضعیت خودرو و قراردادهای خارجی، به چهار سوال نادر قاضی پور پاسخ دهد.

حضور زنگنه در کمیسیون عمران

بیژن زنگنه وزیر نفت بعدازظهر سه شنبه به کمیسیون عمران مجلس می رود تا در خصوص هدفگذاری و برنامه های در دست اجرای وزارت نفت در حوزه عمرانی، محرومیت زدایی و توسعه گزارشی به نمایندگان ارائه کند.

پور محمدی در کمیسیون قضائی و حقوقی

مصطفی پور محمدی وزیر دادگستری بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس حاضر می شود تا به سوالات نصراله پژمانفر، نادر قاضی پور و محمدعلی پور مختار پاسخ دهد.

علیرضا تهرانی