به گزارش افکارنیوز،

امرالله شیخیانی دبیرکل حزب مردم‌ با اشاره به تغییر کابینه توسط رئیس‌جمهور اظهار داشت: ترمیم کابینه تبلیغاتی بود چراکه ما دو سال است که به دولت می‌گوییم اگر می‌خواهی قوی‌تر کار کنی باید کابینه را ترمیم می‌کردی اما آقای روحانی دقیقه 90 سه وزیر را برکنار کرد.

*فانی برای باز نشدن جعبه سیاه اختلاس 8 هزار میلیاردی برکنار شد

شیخیانی برکناری فانی وزیر آموزش و پرورش را فرار رو به جلو تعبیر و تصریح کرد که فانی را برکنار کردند تا جعبه سیاه اختلاس 8 هزار میلیارد تومان باز نشود.

دبیرکل حزب مردم با انتقاد از معرفی سلطانی‌فرد به مجلس برای وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر آقای سلطانی‌فر در سازمان گردشگری و میراث فرهنگی خوب کار کرده چرا آقای روحانی نمی‌خواهد وی در همان جا باقی بماند.

*مگر قحط‌الرجال است که ردالرجال‌ها مجدد به مجلس پیشنهاد شدند

وی ادامه داد: آقای روحانی افرادی را به مجلس معرفی کرده که در گذشته از پارلمان نتوانسته‌اند رای اعتماد بگیرند. چرا روحانی می‌خواهد کابینه را مملو از نیروهای دم دستی کند.

*نباید آشتیانی برچسب خورده به مجلس معرفی می‌شد

شیخیانی با تاکید براینکه روحانی نباید دانش‌آشتیانی برچسب خورده را به مجلس معرفی می‌کرد، گفت: مگر در کشور قحط‌الرجال داریم که ردالرجال‌های مجلس را چند باره به پارلمان معرفی می‌کنیم.

*کابینه روحانی یک تعاونی چرخشی خاص است

وی اضافه کرد: به اعتقاد من کابینه فعلی یک تعاونی چرخشی خاص است یعنی آن وزیر را برمی‌دارند و فلان شخص را به وزارت می‌رسانند و کاری به مردم و برنامه آنها نیز ندارند.