به گزارش افکارنیوز،

 «سعید عابدینی» که 3 سال بنا به جرائم امنیتی در ایران بازداشت بود و دی ماه سال گذشته در مبادله زندانیان میان ایران و آمریکا آزاد شد، ادعا می‌کند رئیس‌جمهور بعدی آمریکا را در حالت مکاشفه دیده است.

عابدینی که تابعیت دوگانه ایرانی-آمریکایی دارد، تابستان سال 91 دستگیر شد و حالا در مصاحبه با هافینگتون‌پست گفته که همان سال در زندان اوین «یک مرد چشم‌آبی با موهای بلوند را دیدم که با من در اتاقم نشسته بود؛ یکی گفت "او رئیس‌جمهور بعدی ایالات‌متحده خواهد بود و تو با او دوست خواهی شد.»

سعید عابدینی مدعی شده که سال 94 در همان زندان، با یک گوشی موبایل که به صورت قاچاق وارد زندان شده بوده، در فیسبوک گشت و گذار می کرده که ناگهان چهره «دونالد ترامپ» را می‌بیند و می فهمد این همان کسی است که در عالم مکاشفه زیارت کرده و قرار است علاوه بر رئیس‌جمهور آمریکا، دوست سعید هم بشود.

سعید عابدینی صراحتاً به هافینگتون‌پست گفته «این یک مکاشفه الهی بود.»

ترامپ هنوز به این پیش‌بینی و حمایت عجیب واکنشی نشان نداده است.

سعید عابدینی همسری آمریکایی به نام نغمه دارد؛ در طی دوران بازداشت سعید، همسرش تلاش‌های فراوانی برای آزادی وی می‌کرد ولی در همان ایام به ناگاه گفت که سعید به ابتذال جنسی مبتلاست و در زمان آزادی، وی را کتک می‌زده است. همسر سعی عابدینی در خصوص دیگر اختلالات روانی وی سخنی نگفته است.

پس از آزادی سعید عابدینی و رسیدنش به آمریکا، فقط مادر و خواهرش به استقبال آمدند. همسر سعید دادخواست طلاق و حضانت فرزندانش را به دادگاه آیداهو تسلیم کرده است.