به گزارش فردا، این عضو جبهه پایداری درحالی انگشت اتهام خود را به سوی اعضای جبهه متحد نشانه گرفته است گفت: متاسفانه به حرف ما اعتنایی نشد و برخی ها دستور حمله را صادر کردند و برای کوبیدن ما به هر چیزی از جمله حمایت بیست سال پیش من از آقای هاشمی که در مقابل دوم خردادی ها موضع گرفته بود، استناد می کنند.

این درحالی است که حمایتهای جناب حسینیان از هاشمی به ۲۰ سال قبل برنمی گردد و اگر به حافظه خود رجوع کنند دریافت خواهند کرد که همین چند سال پیش بود که نطق بلند بالایی در خوش آمدگویی برای هاشمی قرائت کردند. زمان این سخنان هم ۱۱ خرداد ۱۳۸۳ - یعنی کمتر از یکسال قبل از انتخابات ریاست جمهوری نهم و در دوره شهرداری دکتر احمدی نژاد و ازهمه مهمتر در مقطعی است که دولت سازندگی و شخص آقای هاشمی زیر تیغ شدیدترین انتقادات بود.

در ذیل بخشی از سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین روح الله حسینیان رئیس محترم مرکز اسناد انقلاب اسلامی در حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می آید:

" از طرف همکاران خدمت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خوش آمد عرض می‌کنم و از ایشان می‌خواهم که به من اجازه بدهند تا خوشحالی خودم و همکاران را از تشریف‌فرمایی ایشان ابراز کنم.

سالها بود که دوستان ما چشم به راه بودند که از این در، کسی از مسئولین و مقامات جمهوری اسلامی وارد شود و به آنها یک «خسته نباشید» بگوید که الحمدلله بعد از سالها چشم به راهی این انتظار به سر آمد. واقعاً از شما تشکر می‌کنم.

خوشحالیم، نه فقط به خاطر اینکه شخصیتی را که از یاران خاص امام بوده، امروز در بین خود داریم، نه فقط به خاطر اینکه شخصیتی که معمار سازندگی زیرساختهای تاریخ معاصر ایران نوین است، نه فقط به خاطر اینکه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را در بین خود داریم، همه اینها برای ما مهم است، امّا مهمتر از همه برای ما و همکاران، شخصیت تاریخی حضرتعالی است. ما مردمان تاریخی هستیم که در اینجا گرد آمدهایم و بیشک حضرتعالی یکی از بزرگترین، تأثیرگذاران، تاریخسازان و تحولسازان تاریخ معاصر هستید و ما از این جهت بسیار خوشحالیم که مرد بزرگی امروز میهمان ماست که بیش از چهاردهه از عمر شریفشان را مصروف مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و برای برقراری حکومت الهی جهاد کردهاند و مردی که سالیان سال حقیقتاً در راه آزادی جنگیده و آزادی جزء ماهوی شخصیت ایشان شده است. ما خوشحالیم و بسیار هم خوشحال..."