به گزارش افکارنیوز،

"حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری"  فعال فرهنگی ،با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش ضمن دفاع از محمد جوادظریف وزیر امور خارجه کشورمان که عده ای با لحن بی ادبانه از غیبت وی در پیاده روی کربلا گلایه کرده بودند ، عنوان کرد:به ظریف همان اندازه نیازمندیم که به سردار سلیمانی و شاید اگر این دو با هم نبودند ما نمی توانستیم با این امنیت و آرامش در مسیر کربلا قدم برداریم.

 

وی نوشت:

 

"الآن در نجف هستم ، و اگر خدا بخواهد عازمیم به سمت کربلا ... و توی همین دقایق جایی خواندم که با لحنی بی ادبانه از غیبت وزیر محترم خارجه در پیاده روی اربعین گلایه کرده بود ! همان جا نیت کردم که امسال من نایب الزیاره ایشان باشم. آری ، من به نیابت از دکتر ظریف چند قدم می روم چون بر خلاف برخی دوستان این را می فهمم که اگر کنش دیپلماتیک و مجاهدت رسمی او در عرصه سیاست بین المللی نبود چه بسا امروز شرایط دیگری داشتیم ، چون می فهمم که به ظریف همان اندازه نیازمندیم که به سردار سلیمانی و شاید اگر این دو با هم نبودند ما نمی توانستیم با این امنیت و آرامش در مسیر کربلا قدم برداریم. 
 
حالا چند قدم هم به نیت دکتر محمد جواد ظریف برمی دارم همان طور که از طرف امام و رهبر انقلاب و شهدا و علما و بسیاری از اولیای خدا و صلحا و آشنایان و دوستان نیت می کنم و قدم بر می دارم. امسال من نایب الزیاره دکتر محمدجواد ظریف هستم ! "