به گزارش افکارنیوز،

مجتبی شاکری دبیرکل جبهه جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده توسط برخی اعضای شورای شهر تهران درباره ساختگی بودن ترافیک تهران گفت: سه‌شنبه هفته جاری رئیس راهنمایی رانندگی تهران، میهمان صحن علنی شورا بود که موضوع ترافیک نیز در آن مطرح شد.

وی افزود: در این جلسه آقای حکیمی‌پور مطالبی را در مورد غیرعادی بودن ترافیک شهر تهران مطرح کرد که مایه تعجب بود، همچنین آقای سرخو نیز در این جلسه با آب و تاب بیشتری موضوع ترافیک ساختگی را مطرح کرده و با آسمان و ریسمان بافتن عنوان کرد که در پشت قضیه ترافیک تهران دستی درکار است و سپس آقای مختاباد سخنان وی راپی گرفت و تکمیل کرد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: کاملا معلوم بود یک هماهنگی فراکسیونی میان اصلاح‌طلبان شورا انجام شده که این قضیه را مطرح کنند. همان شب بنده با آقای مسجدجامعی در این باره صبحت کرده و این موضوع را به ایشان انتقال دادم.

شاکری ادامه داد: ادعای این افراد کاملا سست، بی‌دلیل و بدون ارائه سند بود چرا که نه نظرسنجی از مردم صورت گرفته بود، نه وزارت اطلاعات در این خصوص نظری داده بود داده بود و نه حتی گزارشی از نیروی انتظامی در این باره رسیده بود.

عضو شورای شهر تهران گفت: به نظر من این شیوه حرف‌زدن آنقدر  سست و بی‌منطق است که اولاً طرف مقابل‌شان را بزرگ می‌کند چرا که مردم می‌فهمند این حرف‌ها از سر کینه است و اگر اعتباری هم دارند از دست می‌رود؛ دوماً اینکه مساله ترافیک تهران موضوع امروز و دیروز نیست و مسئولان طی سال‌های گذشته با انواع طرح‌ها از جمله طرح ترافیک، زوج و فرد و ... هنوز مشکلات ترافیک حل نشده چرا که مساله اصلی در این خصوص تردد بیش از حد خودرو در این شهر است و هر روز نیز ورودی خودروها به تهران افزایش می‌یابد.

شاکری تصریح کرد: نسبت‌دادن این حرف‌های سست و غیرمنطقی به ارگان یا اشخاص جز گناه و تشویش اذهان عمومی سودی ندارد و علاوه بر بی‌اعتبار کردن گوینده، شنونده را در تحیر نگه می‌دارد.