به گزارش افکارنیوز،
علیرضا مرندی عضو هیئت مؤسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در حاشیه مراسم اعلام موجودیت این جبهه اظهار داشت: ما اگر فکر کنیم موفق نمی‌شویم نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و حضرت امام (ره) بااینکه هیچ‌کس را نداشتند تمام تلاش خود را کردند هرچند که ما ادعای امامی نداریم و خداوند حامی کسانی است که تلاش بیشتر و به‌صورت صادقانه فکر و عمل می‌کنند.

مرندی با تأکید بر اینکه جای امیدواری بسیاری برای موفقیت وجود دارد، تأکید کرد: همه ما باید برای رضایت خداوند تلاش کنیم و برای خود به دنبال هیچ‌چیز نباشیم و در این صورت تردید ندارم که می‌توانیم موفق شویم.

عضو هیئت مؤسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» با اشاره به شعار این جبهه تصریح کرد: مردمی بودن، انقلابی بودن، ولایتمدار بودن و هر آنچه امام (ره) برای آن تلاش کرد و به ثمر رساند موردتوجه ما قرار دارد.

مرندی بابیان  اینکه اگر وضع موجود رضایت‌بخش بود دیگر نیاز به اصلاح آن وجود نداشت، خاطرنشان کرد: هرچه ما از انقلاب گذشته‌ایم تلاش‌های انقلابی‌گری کم‌رنگ و برخی خسته شده‌اند و برخی فکر کردند دیگران این وضعیت را درست می‌کنند.

وی ادامه داد: بنابراین باید تلاش بیشتری شود که آلاینده‌ها پالایش و کنار روند و این فسادها ناشی از همین سخت نگرفتن‌هاست که ما می‌بینیم پس از موضوع حقوق نجومی برخی افراد مؤثر در این قضیه را ذخیره نظام می‌نامند، ازاین‌رو این‌گونه مسائل مردم را ناامید می‌کند و باید تلاش شود تا اهداف پاک انقلاب مطرح شود.

عضو هیئت مؤسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اظهار داشت: باید شرایط طوری باشد که وقتی مقام معظم رهبری مسئله‌ای را می‌فرمایند، مدام آن را تکرار نکنند و هر کس نخواهد به‌گونه‌ای آن را توجیه کند، لذا ما باید ولایتمداری را سرلوحه کار خود قرار دهیم، ما هرچه داریم از مردم است و نباید خودمان را ببینیم.