به گزارش افکار روزنامه کیهان در یک مطلب طنز دیدار سران فتنه و سران کفر را اینگونه تشریج کرد:
اوباما: اون از لبنان، این هم از قم. یه بارکی بریم گم شیم دیگه! هیچ معلوم هست شما در ایران چه غلطی می کنید؟ کم پول خرج شما کردیم؟ کم از شکم مردم آمریکا زدیم، دادیم به سبزها؟
هیلاری: با این پولی که خرج این بی بخارها کرده بودیم، می توانستیم ۲ تا قاره را با کودتای مخملی سوت کنیم هوا. جناب مهندس! با شما هستم ها!
مهندس: …
کوهنورد: این شوهر من حال مصاحبه ندارد؛ هیلاری جان! الان چیز جنبش سبز روی دوش من است. هر چی سؤال داری از خود من بپرس. من و اون یکی عجوزه؛ شیرین شیرینا۲ تایی می خواهیم یک تکان اساسی بدهیم جنبش را.
ممد تمدن: من آمار این تکان را دارم؛ در چارچوب قانون اساسی است.
شیخ بی سواد: کلاً به شما که عرض می کنم؛ حضور مردم لبنان را زیاد جدی نگیرید. جمهوری اسلامی یک عده را با اتوبوس از ایران برده بود بیروت.
اوباما: سند هم داری؟
شیخ بی سواد: بله که سند دارم! همین که لبنانی ها به احمدی نژاد، فارسی می گفتند؛ خوش آمدید!!
هیلاری: خنگ خدا! خودت می گویی لبنانی! یک لبنانی نمی تواند فارسی صحبت کردن را یاد بگیرد؟!
کوهنورد: چون بیروت، عروس خاورمیانه است، پس لبنانی ها به مهندس داشتند خوش آمد می گفتند!!
شیخ بی سواد: مهم این است که جمهوری اسلامی یک عده را با اتوبوس از تهران به لبنان برد. کلاً به شما که عرض می کنم؛ مهندس هم قبلاً این را گفته بود.
سارکوزی: ما در پاریس با بحران سوخت روبرو هستیم، آن وقت معلوم نیست جمهوری اسلامی این همه سوخت را از کجا می آورد؟ ظاهراً در قم هم یک عده را از لبنان آورده بودند!
شیخ بی سواد: البته عده ای هم مال تهران بودند؛ از تهران رفته بودند قم. سندش هست!
اوباما: ولی شما می گفتی؛ ۹ دی در آن راهپیمایی که دهان همه ما مسواک شد، عده ای را از قم به تهران آورده بودند که؟! بالاخره ما نفهمیدیم کدام شهر طرفدار جمهوری اسلامی است، کدام شهر نیست.
شیخ بی سواد: کلاً به شماکه عرض کنم؛ …
کوهنورد: میان کلامت شکر، حالا از قم به تهران و از تهران به قم و کلاً بزرگراه تهران - قم را می شود تحمل کرد؛ از تهران به لبنان و از لبنان به قم بدجوری روی مخ است!
هیلاری: غلط نکنم اتوبوس های جمهوری اسلامی طی الارض می کنند که همچین در تمام محورهای خاورمیانه فعال است.
سارکوزی: جمهوری اسلامی کلاً در حمل و نقل جاده ای یک مقدار پیچیده و خلاف بیانیه حقوق بشر عمل می کند. حکماً بهتر است طی الارض را هم به موارد تحریمی ایران اضافه کنیم.
اوباما: تو مراقب حکومت خودت باش که سقوط نکند.
هیلاری: مرتیکه فقط به فکر هوس بازیه!
ممد تمدن: حالا شما هم همچین نفرمایید؛ نیکلا فقط یک مقدار دارد زیاده روی می کند! من که به گمانم تظاهرات کننده های پاریس را از الجزایر به فرانسه آورده بودند!
کوهنورد: این چه وضعی است؟ هیچ کس در شهر خودش بند نمی شود. با این وضعیت من رهبری جنبش را قبول نمی کنم؛ گفته باشم!
هیلاری: ایش!
شیخ بی سواد: من اخیراً نامه ای به رئیس جمهور شیلی نوشتم اما بی معرفت جوابم را نداد! فکر کنم رئیس جمهور شیلی را از آرژانتین آورده باشند! سند هم دارم!
ممد تمدن: همین که این یارو اسمش خوب بودها؛ رئیس جمهور شیلی را می گویم. همین که قصد شومی(!) درباره ات نداشته، باید ممنون باشی از روزگار!
اوباما: غلط نکنم این شیخ بی سواد نفوذی جمهوری اسلامی است! هر غلطی می کند به ضرر ما تمام می شود. آخر یکی نیست بگوید؛ تو را چه به معدن چیان شیلی؟
شیخ بی سواد: کلاً به شما که عرض می کنم؛ چو عضوی به درد آورد روزگار…، چو عضوی به درد آورد روزگار…، چی بود؟ … چو عضوی به درد آورد روزگار… اصلاً به شما که عرض می کنم؛ ولش کن. تف بر تو ای روزگار!
«آرملیا - خبرنگار چیزنا»