به گزارش افکارنیوز،

علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نارضایتی رهبر معظم انقلاب اسلامی از عملیاتی شدن شعار اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: به نظر می‌رسد دولت بیشتر به حالت سمبلیک و شعاری با موضوع اقتصاد مقاومتی برخورد کرده است.

وی فاصله عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی را با توقعات مردم در زمینه ایجاد اشتغال و رفع رکود بسیار خواند و اظهار داشت: دولت باید به گونه عملیاتی‌تر و جهادی‌تر به این مقوله می‌پرداخت.

رستمیان گفت: در اغلب استان‌های کشور هر چند که موفقیت‌های کوچکی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی به دست آمده است اما به «امهات» نرسیده است. 

وی کارنامه دولت در حمایت از تولید ملی و جلوگیری از کالای قاچاق را ناموفق خواند و خاطرنشان کرد: هر چند که تلاش‌های دولت را نادیده نمی‌گیریم اما باید تصریح کنیم که بیشتر عمر این دولت به برگزاری جلسات و اقدامات سمبلیک گذشته است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید در حمایت از تولید داخلی و طرح‌های زودبازده و بازار داخلی عملیاتی‌تر اقدام می‌کرد، گفت: در کل از عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی راضی نیستیم و معتقدیم که موفقیت‌های لازم را به دست نیاورده است.