به گزارش افکارنیوز،

در پایان جلسه علنی امروز مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جمهور و مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد.

بر این اساس، سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در تذکر کتبی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار نظارت بیشتر و ارزیابی دقیق‌تر نسبت به فیلم‌های سینمایی تولیدی در کشور شد.

محمدنعیم امینی‌فرد نماینده مردم ایرانشهر، سرباز و دلگان نیز در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور، نسبت به بروز ناامنی گسترده در این منطقه هشدار داد.

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس نیز در تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی، بر لزوم توجه به غیرایمن بودن جاده چالوس و ریزش مدام سنگ در این مسیر تأکید کرد.

علی مطهری، مصطفی کواکبیان، غلامرضا حیدری، محمود صادقی و علیرضا رحیمی نمایندگان مردم تهران نیز در تذکر مشترک به وزیر اطلاعات سؤال کردند؛ چرا ۱۲ کانال تلگرامی پرمخاطب در روزهای آخر سال گذشته مسدود شده و مدیران آنها بازداشت شده‌اند؟

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و امیر خجسته نماینده مردم همدان در تذکر مشترک به وزیر راه و شهرسازی، از تخریب آسانسور غیرایمن فرودگاه امام خمینی (ره) بر سر مردم انتقاد کردند و خواستار رسیدگی به این حادثه شدند.

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران نیز در تذکر کتبی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار توضیح درباره علت برکناری رئیس سازمان سینمایی کشور شد.