به گزارش افکارنیوز،

سید مصطفی میرسلیم در اجلاس دبیران استانی حزب موتلفه اسلامی ضمن تکذیب برخی جملات منتسب به وی در شبکه‌های مجازی درخصوص جبهه مردمی نیروهای انقلاب، اظهار کرد: سخنان من همان است که در شبکه رسمی اطلاع رسانی اینجانب منتشر می‌شود بنابراین انتشار سایر نقل قول‌ها از من در فضای مجازی تایید نمی شود.

وی تصریح کرد: تصمیم حضور اینجانب را شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گرفته است و فعالیت های انتخاباتی من با عنوان نامزد این حزب انجام می‌شود و جنبه شخصی ندارد.

وی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم مسائل و مشکلات کشور را به تنهایی نمی توان چاره کرد و باید تدبیر جمعی پشتوانه هر راه حلی باشد و این میسر نمی شود مگر در قالب برنامه های یک حزب منسجم و با سابقه انقلابی.

رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان این که به صورت سطحی‌ نباید به رقابت‌های انتخاباتی بپردازیم، اظهار کرد: ممکن است با اشتباه های خودمان باعث تقویت پایگاه اجتماعی رقیب شویم، بنابراین ضرورت دارد که با نگاهی جامع و تدبیری صحیح برنامه‌های خود را برای حضور در این عرصه تدوین و تنظیم و به مردم ارائه کنیم.

میرسلیم همچنین با بیان این که نمی‌توان به نتایج برخی نظرسنجی‌های انتخاباتی به دلیل فقدان استقلال آنها اعتنا کرد، گفت: آنچه اثرگذار است نحوه استدلال و حضور در صحنه از طریق صدا و سیما و عملکرد ستادهای انتخاباتی در سراسر کشور برای جلب آرا بدنه جامعه خواهد بود.

وی تصریح کرد: من با نامزدهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اختلاف اعتقادی ندارم و هیچگاه نیز در مناظره های مقابل یکدیگر نخواهیم ایستاد چراکه هدف و نیت ما مشترک است و آن نجات کشور از مسائلی است که به دلیل سوء مدیریت و نبود صداقت رخ داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: پیروز نهایی انتخابات باید کسی باشد که حقوقی از مردم که به دلیل بی توجهی به سیاست های کلی ابلاغی رهبر معظم انقلاب معطل مانده و فرصت هایی که از دست رفته را جبران کند تا معلوم شود چرا تحول به طور کامل ضروری است و چرا نمی توان چهار سال دیگر را فدا کرد.

وی به افتتاح طرح‌های متعدد در روزهای اخیر اشاره و تصریح کرد: اگر دولت واقعا اهل کار و بهبود شرایط کشور و وضع مردم بود باید بتدریج در فرصت های طلایی چهار سال خود را نشان می‌داد نه این که در ایام نزدیک به انتخابات، اقدام به این نوع برنامه‌ها کند که تلقی رنگ و بوی تبلیغات انتخاباتی را دارد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی همچنین گفت: به نظر می‌رسد شورای نگهبان بنا به وظیفه قانونی خود نسبت به این گونه تحرکات انتخاباتی و تبلیغاتی دولت واکنش نشان خواهد داد تا تبعیض بین نامزدها در استفاده از امکانات عمومی رخ ندهد.