به گزارش افکارنیوز،

پل رایان ادعا کرد که ایران فعالیت‌های زیادی خارج از توافق هسته‌ای مانند آزمایش موشک‌های بالستیک را انجام می‌دهد و باید تحریم‌ها علیه ایران افزایش یابد.

وی در ادامه سخنان خود در دیدار با وزیر خزانه‌داری انگلیس درباره کره شمالی نیز اظهار نظر کرد و گفت که درباره کره شمالی باید تمامی گزینه‌ها روی میز باشد.

پل رایان در دیدار خود با «فیلیپ آموند» ضمن بیان این ادعا که آمریکا تنها در صورتی که مجبور باشد از گزینه نظامی استفاده می‌کند گفت: ما به دنیال استفاده از گزینه نظامی نیستیم اما دریاره کره شمالی باید تمام گزینه‌ها روی میز باشد.

روز گذشته دولت ترامپ با ارسال نامه‌ای به رئیس‌ مجلس نمایندگان آمریکا ضمن تأکید بر پایبندی ایران به اجرای مفاد توافق‌ هسته‌ای اعلام کرد که دولت آمریکا تعلیق تحریمها علیه ایران را تا ۳ ماه دیگر تمدید می‌کند.

«رکس‌تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا با ارسال نامه‌ای به پل رایان ضمن تأکید بر پایبندی ایران به تعهدات توافق‌نامه هسته‌ای و تمدید تعلیق تحریم‌های ضد ایرانی  تأکید کرد که با این حال دولت آمریکا در حال بررسی توافق‌نامه هسته‌ای با ایران است که آیا این توافق در راستای منافع امنیت داخلی آمریکاست.