به گزارش خبرآنلاین، چند ماه بعد از تاسیس این تشکل اصولگرا، اعضای آن بار دیگر در سالن الزهرا سازمان فرهنگ و ارتباطات جمع شدند تاهمایش استانی این جبهه در استان تهران را برگزار کنند.
در حالی که از ابتدای تشکیل جبهه پایداری اظهار نظر ها در خصوص این تشکل تازه تاسیس اصولگرا و وزن آن زیاد بوده، حالا روح الله حسینیان می گوید که جبه پایداری مورد توجه مردم قرار گرفته است.
موضوعی که اسدالله بادامچیان قائم مقام موتلفه اسلامی درباره آن نظر دیگری دارد و چندی قبل به خبرآنلاین گفت «جبهه پایداری خودش را دست بالا گرفته است.»
حسینیان با بیان اینکه فکر نمی‌کردیم در این مدت کوتاه به این اندازه مورد استقبال مردم قرار بگیریم، افزود: لذا باید از دوستانی که در این مدت حملاتی علیه جبهه آغاز کرده‌اند تشکر و قدردانی کنیم زیرا این اقدام تاثیرات مثبتی در معرفی جبهه پایداری داشته است.


وی با طرح این سوال که آیا جبهه پایداری، سازش‌ناپذیر است؟ و یا جبهه‌ایست که شمشیر به دست گرفته است و بر نفی دیگران گام برمی‌دارد؟ گفت: در وقت لازم درباره مبانی اصول جبهه پایداری صحبت خواهم کرد. ما در مورد مسئولان نظام باید حساسیت مضاعف داشته باشیم زیرا رفتار آنها می‌تواند بسیاری از مردم را جذب و یا دفع کند.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با یادآوری حکایتی در رفتار امام علی‌(ع) با یکی از کارگزاران حکومت اسلامی خاطرنشان کرد: در سیره علوی باید به مسئولان نظام با سختگیری و حساسیت بالاتر رفتار شود، ولی با مردم عادی با مدارا رفتار شود.

حجت الاسلام حسینیان تاکید کرد: طبق سفارش ائمه هدی کسانی که دارای درجه بالاتری از ایمان هستند نسبت به درجات پایین‌تر ایمانی سختگیری نباید داشته باشند. زیرا میزان ظرفیت‌ها متفاوت است.

وی در خاتمه افزود: به پیروی از این سیره، جبهه پایداری معتقد است که باید با مردم معمولی باید مدارا داشته باشیم و با مهر و محبت تساهل و تسامح به آنها بنگریم تا به ارزشها جذب شوند، ولی درباره مسئولان حکومت اسلامی باید سختگیری کرد.