به گزارش افکارنیوز،

زهره الهیان نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص اعلام حمایت آقای محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از حجت الاسلام رئیسی، گفت: این اقدام قالیباف در شرایط فعلی مورد تقدیر و بسیار ارزشمند است.

وی، تاکید کرد: حمایت قالیباف از رئیسی نشان دهنده صدق وعده‌ها و نیت‌های ایشان در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است.

الهیان با اشاره به حمایت کاندیداهای انقلابی از یکدیگر و اتحاد برای تغییر در وضع موجود، اظهار داشت: حمایت آقای قالیباف از دکتر رئیسی نشان دهنده روحیه انقلابی قالیباف و تصمیم جدی ایشان برای پیروزی جریان انقلابی و تغییر وضع و مشکلات فعلی کشور در حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دارد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیام آقای قالیباف در شرایط حساس و مهمی داده شده است، عنوان کرد: اعلام حمایت از کاندیدای جریان انقلاب توسط ایشان به معنای گفتن «نه» به فساد، تبعیض و معضلات مردم و مستضعفین است که قطعا تصمیمی ماندگار خواهد بود.

وی با اشاره به ریزش شدید آرای روحانی در روزهای اخیر و استقبال‌ بی‌رمق مردم در استان‌های مختلف از وی، گفت: وقتی مردم می‌بینند که کاندیداهای جریان انقلابی برای حل مشکلات کشور جدی هستند و رویکرد آنها صرفا رسیدن به قدرت نیست، قطعا از این جریان‌ انقلابی و حامی مستضعفین دفاع می‌کنند.

الهیان، تصریح کرد: کاندیداهای جریان انقلابی همانند جمله شهید بهشتی که گفت ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت، رویکردی دارند که نتیجه آن خدمت و کمک صادقانه به مردم است و نشان دهنده آن است که صرفا به دنبال کسب رای و رسیدن به قدرت نیستند.