به گزارش افکارنیوز،

 علی قربانی درباره درباره حمله تروریستی به مجلس اظهار کرد: من در صحن بودم، اما متاسفانه مسئول دفتر و یکی از مهمانان حوزه انتخابیه‌ام در حادثه تروریستی دیروز به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: آقایان حسین جلالی‌راد ۴۶ ساله مسئول دفترم و حسین بنی‌اردلان از مهمانان دفتر، از جملع عزیزان در طبقه چهارم بوده اند که روزگذشته توسط تروریست‌ها به شهادت رسیدند.

 

نماینده بجنورد تاکید کرد: حسین بنی اردلان به‌منظور امضای صورت‌جلسه انتخابات و بررسی اعتراضات برخی کاندیداهای شورای اسلامی بجنورد به مجلس آمده بود که در دفتر بنده نشسته بودند و با حمله چهار تروریست قصد خروج از ساختمان را داشتند، در حین خروج از پله‌ها در طبقه چهارم با حمله تروریست‌ها مواجه و به شهادت رسیدند.

 

 

وی افزود: هم‌اتاقی بنده آقای کرم‌پور، نماینده فیروزآباد از ابتدای در ورودی با این تروریست‌ها درگیر شده بودند و تا طبقه سوم هم با آن‌ها با سلاح گرم می‌جنگیده اند، اما با ورودشان به طبقه چهارم در آنجا مستقر می‌شوند و افراد زیادی را به شهادت می‌رسانند.

قربانی تصریح کرد: تروریست‌ها به اتاق‌هایی که قفل شده بود وارد نشده بودند و فعلاً حادثه در حال بررسی است و نمی‌توان درباره جزئیات بیشتر اعلام نظر کرد.

نماینده بجنورد یادآور شد: این تروریست‌ها با هدف ایجاد رعب و وحشت در کشور این اقدام خرابکارانه را انجام دادند، اما نمی‌دانند که مردم ایران با چنین اقداماتی نه تن‌ها نمی‌ترسند بلکه عزمشان در مبارزه با تروریسم جدی‌تر هم می‌شود.