به گزارش افکارنیوز،

سردار رمضان شریف گفت: سپاه همواره اصحاب رسانه را همراه خود می داند و با تنوع رسانه ای که وجود دارد فضای خوبی در کشور ایجاد شده است.

وی اظهار کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی و کشورمان به با هم بودن نیاز دارد و باید تلاش کنیم که به بهترین وجه ممکن برای تقویت و بیان دستاوردهای انقلاب و نظام تلاش کنیم.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رسالت سنگینی بر دوش خبرنگاران، است، گفت: نقش رسانه ها در جهت گیری و تاثیر در افکار عمومی انکار نشدنی چرا که رسانه ها تصویر سازمان ها و ادارات را به مردم ارائه می دهند.

سپاه به دنبال رجز خوانی نیست

شریف تاکید کرد: همه ما باید تلاش کنیم خوبی را منعکس کرده و چهره شفاف نظام اسلامی را به خوبی معرفی کنیم و ما دنبال رجز خوانی نیستیم اما نشان دادیم که قادر هستیم از امنیت کشور و مردم دفاع کنیم.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدرت موشکی کشور را بازدارنده دانست و گفت: مقام معظم رهبری تاکید دارند که موشک های ما برای تامین امنیت کشور و مقابله با کشورهایی که درصدد صدمه زدن به امنیت کشور هستند، ساخته شده و همنوایی خوبی برای افزایش توان قدرت موشکی کشور وجود دارد.

شریف بابیان اینکه بخش عمده ای از مردم و مسئولان می دانند که به دلیل نداشتن تجهیزات در دوران دفاع مقدس با مشکل مواجه شدیم، گفت: سپاه بزرگتر از آن است که با عینک سیاسی به رفع گرفتارهایی مردم نگاه کند و هر وزیر و دولتی که برای پیشرفت کار مردم تلاش کند، حتما مورد حمایت سپاه خواهد بود و هست.

وی ادامه داد: اگر سپاه انتقاداتی داشته مربوط به دولت خاصی نبوده و در این میان هر کسی که برای سربلندی ملت و انقلاب و نظام تلاش کند مورد تشویق سپاه است و هر جریان سیاسی که به اصول ثابت سپاه نزدیکتر بوده و به دنبال تحقق آرمان های انقلاب اسلامی باشد که عزت و سربلندی مردم و انقلاب را به دنبال دارد، مورد حمایت این نهاد خواهد بود.

وی ابراز کرد: میزان همگرایی سپاه به دولت ها بستگی به میزان چسبندگی آنها به آرمان های انقلاب و رفع مشکلات مردم دارد و مردم، مجلس و مسئولان از توان موشکی کشور دفاع می کنند.

مسئول روبط عمومی سپاه پاسداران افزود: ملت ما هرگز در مقابل کسانی که قصد مقابله با نظام اسلامی را داشته باشند، کوتاه نمی آید.

شریف گفت: صهیونیست ها پشت صحنه تحریک برخی کشورهای منطقه علیه نظام اسلامی هستند اما برخی از کشورهای عربی جمهوری اسلامی را تهدیدی برای منطقه خلیج فارس نمی دانند.

سپاه هیچ ابایی از نقد ندارد

وی تصریح کرد: سپاه با رافت و مهربانی با منتقدان برخورد می کند، سفره سپاه پهن است و هیچ ابایی از نقد ندارد، گول جریان سازی های بیرونی را نخوریم.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: پیوستگی اقتصادی و پولی دنیای امروز موجب شده تا دشمنان از این حربه برای فشار استفاده کنند.

شریف خاطر نشان کرد: دولت ۲۰ هزار میلیارد تومان به قرارگاه سازندگی بدهکار است زیرا قرارگاه سازندگی پروژه های بزرگ و مهم را در سطح کشور انجام می دهد . در حوزه سازندگی سپاه وارد عرصه شده و پیشتاز در عرصه محرومیت زدائی بوده و است.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه بر ضرورت شناسایی خط رسانه های دشمن تاکید کرد و گفت: بیان انتقادات و معرفی ظرفیت ها در افکار عمومی مهم است و رسانه ها نقش قابل توجه و تعیین کننده ای در فضا سازی برای افکار عمومی دارند.

شریف افزود: امروز ایران صاحب نیروی دریایی ۱۰۰ درصد بومی بوده و در حوزه موشکی قدرت قابل محاسبه داشته و نیروهای متخصص و مقتدر و مستقلی دارد.

وی افزود: پروژه های افتتاح شده در دولت یازدهم از طریق قرارگاه سازندگی انجام شده و سپاه هیچ ادعایی در این زمینه ندارد و اگر دولت جایگزینی در این زمینه داشته سپاه حساسیتی در این زمینه ندارد و با انگیزه و برای مردم کار می کند و پروژه خلیج فارس ما را از واردت بی نیاز کرد،افتخار بزرگی است که در اوج تحریم ها قرارگاه سازندگی این پالایشگاه را ساخت.

هدف دشمن از تحریم فشار آوردن به مردم است

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:هدف از تحریم ها سپاه نیست وتنها می خواهد ملت ایران را در فشار اقتصادی قرار دهد ولی هرگز موفق نمی شود.

شریف افزود: ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری شده و تغییر نسل ها قابل توجه است و دشمن تحریم ها را برای تحت فشار قرار دادن مردم قرار داده است و باید امروز به خوبی اطلاع رسانی لازم راداشته باشندتا جوانان با چهره شوم و منحوس آمریکا و رئیس جمهور بد صفت آگاه شوند.

وی تصریح کرد: سپاه ظرفیت ها و نیروهای ارزشی و انقلابی خوبی دارد و خوشبختانه توانسته است با ۵ هزار تحصیلکرده در مناطق مختلف خدمات رسانی لازم به مناطق محروم را داشته باشد و در امر اشتغالزایی هم بسیار موفق عمل کرده است.

شریف افزود: در استانهای محروم جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان بیمارستان صحرایی را به تعداد ۱۵ بیمارستان راه اندازی کرده است.

وی افزود: سپاه درصدد ایجاد اشتغال و استقلال و عدم وابستگی به غرب است و در همین راستا نیروهای متخصص در همه حوزه ها دارد.