حجت الاسلام حسن نوروزی ، عضو فراکسیون انقلاب اسلامی به خبرنگار اعتدال ، گفت: جریان انحراف که در دل دولت شکل گرفته و فعالیت می کند، اهداف مزورانه خود را به عناوین مختلف دنبال می کند و سعی در بر هم زدن روابط قوای کشور دارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی افزود: جریان انحرافی برای رسیدن به مقاصد و اهداف خود حتی از همسو شدن با منافقین، توده ای ها و آشوب طلبان حوادثپس از انتخابات ابایی ندارد و حتی گاهی با دشمنان غربی ایران، هم کاسه و هم پیاله می شود.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افزود: این گروه با پول های باد آورده می خواهد مجلس بعدی را در اختیار بگیرد و توزیع سکه ها، اطعام، احسان و خرج های عجیبی هم اکنون در برخی نقاط کشور توسط این گروه راه افتاده و اگر نظام دقت نکند، بیش از این خواهد شد.

وی به هشدارهای اخیر دبیر شورای نگهبان در این خصوص اشاره کرد و گفت: مطالب آقای جنتی در باره جریان انحرافی مطالبی نبوده که ایشان از روی حدس و گمان زده باشد و ریشه در مستنداتی دارد که در اختیار مسئولان کشور است؛ باید دلسوزان نظام زودتر برای این مساله تدبیر کنند.

نوروزی تصریح کرد: جریان انحرافی از بودجه های قسمتهای مختلف دولت که مصوب مجلس نیست و برخی جاها مانند مناطق آزاد که دیوان محاسبات روی آن نظارتی ندارد و بودجه آنها تنها زیر نظر رییس جمهور است؛ در حال سواستفاده های کلان است.

وی در پایان تاکید کرد: متاسفانه آقای احمدی نژاد اعتماد زیادی به این جریان دارد و وفاداری بیش از حد ایشان به این جریان ، اشتباه مسلم وی است و کشور را دچار مشکلات بیشتری خواهد کرد.