به گزارش افکارنیوز،
بهروز نعمتی نماینده مردم تهران گفت: مجلس روز سه‌شنبه هفته جاری جلسه علنی نخواهد داشت.

وی افزود: تشکیل نشدن جلسات در روز سه‌شنبه مجلس امری کلی نبوده و این مسئله براساس نیاز و ضرورت مجلس انجام خواهد شد. بنابراین مجلس بعضا جلساتی را به صورت علنی در روز سه شنبه خواهد داشت.

نعمتی با اشاره جلسه اخیر هئیت رئیسه مجلس با روسای کمیسیون‌ها تصریح کرد: پیرامون این جلسه مقرر شد تا وقت بیشتری برای قانون‌گذاری اختصاص داده شود و بالاخره کمیسون‌ها در زمینه‌هایی اعم از توجه به مسائل تقنینی و الخصوص تنقیح قوانین و نیازهای کشور ،بر مبنای بیست موضوع مورد تاکید ریاست مجلس در ابتدای سال جدید، تمرکز داشته باشند.

سخنگوی هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین مجلس بر حسب ضرورت برخی از روزهای سه‌شنبه هفته کاری خود را جلسه علنی نداشته و کمیسیون‌ها جلساتی خواهند داشت و این جلسات هم به صورت دو شیفت کاری برگزار خواهد شد.

حضور ظریف  در جلسه چهارشنبه مجلس
نعمتی در ادامه با اشاره به حضور محمدجواد ظریف در جلسه روز چهارشنبه مجلس گفت: وزیر امور خارجه روز چهارشنبه هفته جاری پیروی نشست نمایندگان با دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیر علنی مجلس حاضر خواهد شد و پیرامون  موضوع منطقه و اقلیم کردستان عراق و همچنین سفر رییس جمهور به نیویورک گزارشی به نمایندگان ارائه خواهد کرد.