روزنامه رسالت نوشت؛ خبرنگار شبکه بی بی سی فارسی که برای تهیه گزارش از کنسرت گوگوش خواننده فاسد رژیم شاه و حامی امروز جنبش سبز به کردستان عراق سفر کرده بود در مطلبی نوشت برای تهیه گزارش به کردستان عراق رفتم بسیاری از مردم را دیدم که از گرانی بلیت که ۳۰۰ دلار بود شکایت داشتند در سالن فرودگاه میخواستم بدانم گوگوش از این قیمتها خبر دارد یا نه؟
به گزارش افکار گوگوش دستبند سبزی به مچ دستش بسته بود و با خبرنگاران محلی مصاحبه می‌کرد از او پرسیدم چه پیامی برای مردمی که با وجود مشکلات برای دیدن کنسرت به کردستان آمده‌اند، داری؟ مدیر برنامه‌های گوگوش میکروفن مرا کنار زد و خانم گوگوش با بی‌اعتنایی سالن را ترک کرد. دقایقی بعد مدیر برنامه‌های گوگوش به من زنگ زد و گفت تو نباید سئوال سیاسی بپرسی و از من خواست از پخش صحنه مصاحبه با خانم گوگوش خودداری کنم!
مدیر برنامه‌های گوگوش از خالی ماندن صندلی‌های محل کنسرت نگران بود و از من خواست این خبر را اعلام نکنم اما چون وظیفه من اطلاع‌رسانی بود گفتم: شبی که قرار بود کنسرت اجرا شود تعدادی از مردم به دلیل گرانی نتوانستند وارد شوند و صندلی‌های زیادی خالی مانده بود.
هنگام اجرای برنامه، گوگوش به حضار گفت شما را دوست دارم اما یک نفر با لهجه اصفهانی گفت اگر مرا دوست داری ۳۰۰ دلارم را پس بده!