به گزارش افکارنیوز،

سردار اسماعیل کوثری در واکنش به ادعای آمریکا مبنی بر اینکه یمن برای در هم کوبیدن ریاض از موشک‌های ایرانی استفاده کرده، این ادعا را دروغ محض برشمرد.

جانشین قرارگاه ثارالله تأکید کرد: ما در هر کجایی که لازم باشد حاضر خواهیم شد و اقدام به کمک می‌کنیم، همانطور که دولت قانونی عراق، سوریه و مسئولان سیاسی آن کشورها درخواست کردند و ما به آنجا رفتیم.

وی تصریح کرد: انصارالله یمن با تکیه بر توانمندی‌های خود و با استفاده از سلاح‌هایی که از قبل داشتند، ریاض را مورد هدف قرار دادند.

سردار کوثری گفت: کشورهای استعمارگر مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی فکر می‌کنند که همیشه باید بر سر دیگران بزنند، اما اینبار یمن ضربه‌ای به آنها زد تا بفهمند که طعم ظلم چقدر تلخ است.

جانشین قرارگاه ثارالله با اشاره به حملات همیشگی عربستان به ملت یمن، تصریح کرد: چرا وقتی عربستان بر سر مردم بیگناه یمن بمب و موشک می‌ریخت کسی چیزی نمی‌گفت، اما اکنون که ارتش یمن فقط یک پایگاه نظامی را مورد هدف قرار داده صدایشان  درآمده است؟

وی خاطرنشان کرد: نسبت دادن حمله موشکی یمن به ریاض در راستای پروژه ایران‌هراسی است، زیرا در این پروژه تیرهایشان به سنگ خورده و حالا راه دیگری را می‌آزمایند.