سیلویو برلوسکنی نخست وزیر ۷۴ ساله ایتالیا، این موضوع را رد کرد که اقدام نادرستی در تضمین آزادی این دختر ۱۷ ساله مراکشی انجام داده است.
به گزارش افکار - ایسنا به نقل از، خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت، رسوایی اخیر برلوسکنی در بحبوحه شرایط سخت برای وی در ایتالیا به دنبال تظاهرات‌های اخیر در شهر ناپل و هم‌چنین وجود یک دولت ائتلافی ضعیف و هم‌چنین کاهش محبوبیتش در این کشور فاش شده است.
برلوسکنی در دفاع از سبک زندگی‌اش گفت: من زندگی را دوست دارم. من زنان را دوست دارم.
پیش از این گفته می‌شد که این دختر مراکشی ۱۷ ساله در ویلای برلوسکنی حضور داشته است.
برلوسنکی گفت: هیچ چیزی را برای شفاف سازی ندارم که بگویم. من سرشار از زندگی هستم. زندگی و زنان را دوست دارم. هیچ کسی نمی‌تواند در هر سنی که باشم سبک زندگی من را تغییر دهد؛ سبکی که به آن افتخار می‌کنم!
پلیس ایتالیا پس از دستگیری این دختر ۱۷ ساله اعلام کرد که وی به دروغ به پلیس گفته است که ۱۸ سال سن دارد و این که اظهارات وی مملو از تناقض بوده است.
برلوسکنی این موضوع را رد نکرد که این دختر در خانه‌اش بوده است.
یکی از دوستان نزدیک برلوسکنی در گفت‌وگو با روزنامه‌ی کوریه‌را دلاسرا تصریح کرد که این دختر مدتی را در ویلای برلوسکنی گذرانده بود.
روزنامه استامپا نيز به نقل از اين دختر مراکشي اعلام کرد: زماني که برلوسکني من را ديد، فکر ميکرد که من ۲۴ سال سن دارم، اما زماني که مشخص شد من کوچکتر هستم، به من گفت که ديگر نميخواهد مرا ببيند.