به گزارش افکارنیوز،

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به حمله رسانه‌ای معاندان به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: شکست در پروژه فتنه اخیر برای ترامپ، نتانیاهو و عربستان سعودی بسیار گران تمام شد، چرا که آنها با ذوق‌زدگی تمام برای برهم زدن نظم نظام به میدان آمدند.

وی افزود: نقش بی‌بدیل رسانه ملی با روشنگری و پیگیری مستمر در پوشش خبری و آگاهی بخشی درباره اغتشاشگران، ابعاد فتنه پیش آمده را برای مردم مشخص کرد.

شاکری تصریح کرد: صدا و سیما توانست با تفکیکی هوشمندانه میان صف مطالبه‌گران معیشتی و اغتشاشگران ضدنظام، آرامش را به جامعه بازگرداند.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بیان کرد: توطئه‌گران با شعارهای ضدنظام و توهین به مقدسات، تخریب اموال عمومی و به آتش کشیدن پرچم جمهوری اسلامی ایران سعی بر این داشتند که مردم شریف ایران را باعث و بانی این فتنه جلوه دهند، اما رسانه ملی با هوشمندی راسخ توانست این هدف دشمن را نقش برآب کند.

وی ادامه داد: یکی از منشأ‌های اصلی حضور خودجوش و مردمی هموطنان در شهرهای مختلف کشور به دلیل روشنگری‌های صدا و سیما بوده است.

شاکری در پایان خاطرنشان کرد: لذا نقش روشنگرانه صدا و سیما غیرقابل انکار بوده و دشمنان و معاندان نظام به خوبی دریافتند که به دلیل مدیریت بی‌نظیر رسانه ملی است که آنها در اهدافشان شکست‌ خورده‌اند، به همین دلیل  صدا و سیما را تخریب می‌کنند.