یکی از نمایندگان مجلس، فردی که در گذشته از فعالین حزب مشارکت در یکی از استانهای شمالی بوده را اجیر کرده تا به تخریب یک نماینده اصولگرای از استانهای شمالی بپردازد.

به گزارش افکار نیوز، به دنبال اختلاف میان ۲ نماینده از حوزه انتخابیه تهران و یکی از استانهای شمالی کشور و افشاگری آنها علیه یکدیگر، اخیرا این نماینده تهران به «ال - م» ماموریت داده تا در حوزه انتخابیه نماینده شمالی به تخریب وی بپردازد.
«ال - م» از فعالین حزب مشارکت بود. در دوره مجلس ششم از همراهان نماینده مشارکتی همان شهر شمالی بود که به دلیل برخی رفتارهای خارج از عرف در زمینه مسایل اقتصادی(دلالی) به مجلس ممنوع الورود شد.
این فرد اخیرا پوستری از نماینده اصولگرای شمالی که در ایام انتخابات مجلس هفتم در کنار عکس خاتمی توزیع شده بود را در سایت ها قرار داد و عنوان کرد که این نماینده در آن ایام یک اصلاح طلب بود و با استفاده از شهرت خاتمی به مجلس راه یافت. این درحالی است که این نماینده در همان ۲ سالی که مجلس هفتم با دولت سیدمحمد خاتمی سرکار داشت، عضو فراکسیون اصولگرایان بود و هرگز خود را اصلاح طلب قلمداد نمی کرد و در جلسات فراکسیون اصلاح طلبان مجلس شرکت نمی کرد.

پس از افشارگری این ۲ نماینده علیه یکدیگر در مجلس، نماینده تهران چند بار «ال - م» را به مجلس آورد اما نماینده شمالی با پیگیری ممنوع الورود بودن آن از تردد وی به مجلس جلوگیری کرد.
ال-م در حال حاضر با راه اندازی یک سایت به تخریب نماینده شمالی مشغول است و ظاهرا این نماینده به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در دادسرا از وی شکایت کرده است.