به گزارش افکارنیوز،

وزیر اطلاعات با بیان اینکه سلاح برنده شهادت طلبی ملت ایران قدرت حرکت از امریکا را گرفته است گفت: زندگی با ذلت در کنار ستمگران را نمی‌پذیریم.

حجت‌الاسلام سید‌محمود علوی عصر امروز در یادواره شهدای روحانی و طلبه این شهرستان ضمن ابراز خوشنودی از حضور در این مراسم اظهار داشت: برای من یک آرزو بود که در شهر نهاوند، شهر اساتید بزرگوارم شهید قدوسی و شهید حیدری و شهر شهیدان گروه انقلابی ابوذر حضور پیدا کنم که امروز این آرزو برآورده شد.

وی با بیان اینکه حضور دو قشر متعهد روحانیون و مردم با بصیرت در صحنه‌های دفاع از انقلاب، نهاوند را به سنگر شهادت و جهاد تبدیل کرد گفت: سلاح برنده‌ای که از آمریکا قدرت حرکت را گرفته شهادت طلبی ملت ایران و جوانان ماست چرا که ترس از خدا و روحیه شهادت طلبی ملت ایران باعث سربلندی ایران اسلامی شده و باعث شده دشمنان ما، دیکتاتور‌ها و ظالمان را خلع سلاح کند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه اسلام و ذلت‌پذیری با هم جور در نمی‌آید و در فرهنگ اسلامی ذلت پذیرفتن مرگ واقعی است افزود: بر اساس فرموده خدا و شیوه پیامبران، ائمه (ع) و امام معصوم ما زندگی با ذلت در کنار ستمگران را نمی‌پذیریم.

علوی با بیان اینکه اسلام و امام راحل فرهنگ شهادت طلبی را در بین مردم ما زنده کردند اظهار داشت: وقتی که انقلاب شروع شد دشمنان انقلاب ما اراده ما را در انقلاب با کشتن امتحان کردند، شهید مطهری را به خاک و خون کشیدند، ۷۲ یار امام و ... را با یک انفجار به خاک و خون کشیدند، اما انقلاب ما امروز به خاطر حاکمیت روح شهادت و فرهنگ شهادت با عزت و سربلندی ۴۰ سال از عمر خود را گذرانده و دشمنان ما نتوانستند جلوی این حرکت را بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که فرهنگ شهادت در کشور ما حاکم باشد دشمنان ما نمی‌توانند هیچ کاری کنند گفت: درود می‌فرستیم بر مردم انقلابی و شهید پرور نهاوند که ذره‌ای از حمایت و حراست از انقلاب تزلزل از خودتان نشان ندادید.

وزیر اطلاعات گفت: هر گاه و هرکجا نسیم ناملایمی وزید مردم با حضورشان آن را متوقف کردند و نشان دادند که بهار انقلاب در نهاوند خزان پذیر نیست.